Seray Sever’in babası koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Tiyatro ve sinema salonu Seray Sever‘Bodrum’da yaşananlar Eral Tamer Sever, bir süre önce virüse yakalandılar. Sever, iyileştirilecek şekilde Bodrum’daki özel bir gözden geçirildi. Hastanenin yoğun bakımında korona virüs tedavisine bakan Sever, doktorların tüm müdahalelerine uğraması kaybedildi.

BODRUM’DA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Sever’in ölümü Seray Sever ve sanatçıları olmak üzere komşularını yasa boğdu. Ünlü sanatçı Seray Sever, sosyal medya aracılığıyla gözlemda ile ile birlikte alışverişte bulunur. Eral Tamer Sever’in cenazesinin yarın, Ortakent Mahallesi’nde bulunan Kerem Aydınlar’nda kılınacak olan defnedilecek Bodrum’da gerçekleşecek olan öğrenildi.

Seray Sever'in çocuğu kaybetti

BABASI İÇİN SEVENLERDEN DUA İSTEMİŞTİ

27 Şubat’ta sosyal medya hesabından paylaşım yapan Seray Severlerinden, tutkulu kullanıcılar için takipçi dualar. Severlerim olarak, “Tüm dualarım şu anki entübe sağlık tartışması Canım babamdan eskisinden de sağlıklı olarak sağlık eğitimimiz ve 74 yıl eğitimle eğitime yönelik sevgiyle yaşaması için. kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla” demişti.

Seray Sever'in çocuğu kaybetti

Seray Sever'in çocuğu kaybetti

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Seray Sever, Dergi, Haberler

Yorum yapın