Senden Daha Güzel dizisindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Cemre ardından ardından Bozkır dizisinde rol almıştı. Baysel bu kez bir filmle sevenleriyle buluşacak.   İlhan Şen’le başrolü patlaşacağı “Aşk Filmi” isimli filmde bir modeli canlandıracak olan oyuncu formunu korumaya çalışıyor. Önceki gün muhabirlerin sorunu yanıtlayan Baysel; “Düzenli spor yapıyorum. Özel hoca eşliğinde çalışıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. Ama yemek yemeyi çok seviyorum. Bu aralar çok zorlanıyorum. Çok açım. Yemek yemiyorum, açlık çekiyorum” dedi.

Senden Daha Güzel dizisindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Cemre ardından Bozkır dizisinde rol almıştı. Baysel bu kez bir filmle yedileriyle buluşacak.

İlhan Şen’le başrolü patlaşacağı “Aşk Filmi” isimli filminde bir model canlandıracak olan oyuncuyu gezdirmeye çalışıyor. Önceki gün görüşmecilerin sorununu yanıtlayan Baysel; “Düzenli spor yapıyorum. Özel hoca eşliğinde çalışıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. Ama yemek yemeyi çok seviyorum. Bu aralar çok zorlanıyorum.

Yorum yapın