Şenay Gürler kimdir? Şenay Gürler eşi bakın kim çıktı? Şenay Gürler kaç yaşında? Avrupa Yakası’nın Fatoş’u Şenay Gürler oynadığı diziler hangileri?

Şenay Gürler kimdir? Şenay Gürler eşi bakın kim çıktı? Şenay Gürler kaç yaşında? Avrupa Yakası’nın Fatoş’u Şenay Gürler oynadığı diziler hangileri?

Şenay Gürler kimdir? Oyuncu Şenay Gürler, 10 yıldır birlikte olduğu milli bilardocu Semih Saygıner’le nasıl tanıştıklarını ve aşklarının nasıl geliştiğini ilk defa paylaştı. Çift, Sibel Arna’nın sunduğu ‘Ne Olursan Ol Rahat Ol’ isimli YouTube programına katıldı ve samimi açıklamalarda bulundu.

SPOR SALONUNDA GÖZ GÖZE GELDİLER

Şenay Gürler, Semih Saygıner’le ilk karşılaşmalarının bir spor salonunda olduğunu söyledi. Ancak ilişkilerinin başlaması için bir yıl beklemeleri gerektiğini de ekledi. Gürler, “Ben o sırada Adana’da bir dizi çekiyordum. Döndüğümde onu evime, bir lazanya partisine çağırdım. O da geldi ve kaldı” dedi.

Semih Saygıner ise, “Lazanya partisinde herkes gittikten sonra, Şenay bana ‘Sen de gitsene’ dedi. Ben de ‘Trafik var’ dedim ve kalmaya karar verdim” diye anlattı.

Şenay Gürler kimdir? Şenay Gürler eşi bakın kim çıktı? Şenay Gürler kaç yaşında? Avrupa Yakası'nın Fatoş'u Şenay Gürler oynadığı diziler hangileri?

TORUNU OLAN BİRİNE AŞIK OLDU

Semih Saygıner, Şenay Gürler’in torunu olduğunu öğrendiğinde hiç şaşırmadığını ve ona aşık olduğunu söyledi. Ayrıca arkadaşlarının kendisine sürekli çocuk yapması için baskı yaptığını da belirtti. Saygıner, “Ben onlara ‘Ben direkt torun yapacağım’ diyordum. Ve öyle de oldu. Hayatta ne istediğine çok dikkat etmelisin” dedi.

Şenay Gürler ise, torunuyla vakit geçirmekten çok mutlu olduğunu ve Semih Saygıner’in de ona çok iyi baktığını ifade etti.

KISKANÇLIK YOK, GÜVEN VAR

Şenay Gürler kimdir? Çift, kıskançlık konusunda da birbirlerine güvendiklerini söyledi. Semih Saygıner, “Kıskançlık en ilkel sevgi gösterisidir. Biz bunun bir parçası olmak istemiyoruz. Şenay oyuncu, tabii ki işini yapacak. Ben onu alıp eve hapsetmeyecek miyim? Dizilerde yakınlaşma sahneleri oluyor, ‘Kim bu adam’ diye soracak kadar aptal mıyım? Ya da o bana ‘Yurt dışı turnuvalarına gitme’ diyecek mi?” dedi.

Şenay Gürler de, Semih Saygıner’in işine saygı duyduğunu ve onu desteklediğini söyledi. Ayrıca, “Biz birbirimizin hayatına renk katıyoruz. Her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Birlikte çok eğleniyoruz” dedi.

Şenay Gürler kimdir? Şenay Gürler eşi bakın kim çıktı? Şenay Gürler kaç yaşında? Avrupa Yakası'nın Fatoş'u Şenay Gürler oynadığı diziler hangileri?

ŞENAY GÜRLER KİMDİR?

Şenay Gürler, 28 Haziran 1966 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İzmir’in köklü üniversitelerinden Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Oyunculuk kariyeri boyunca pek çok dizi ve film projesi ile izleyici karşısına çıkan  Gürler en çok, 2004 – 2009 yılları arasında ATV ekranlarında yayımlanan Avrupa Yakası adlı dizide canlandırdığı Fatoş karakteriyle tanınmaktadır. Gürler ayrıca, 2006 – 2007 yılları arasında yayımlanan Acemi Cadı adlı dizide Selda ve 2014 – 2015 yılları arasında yayınlanan Kaçak Gelinler adlı dizide Seniha Sultan karakterini başarıyla canlandırdı.

ŞENAY GÜRLER’İN YAŞI KAÇ?

Şenay Gürler kimdir? Yıllara meydan okuyan güzelliği ile adından söz ettiren Gürler, 1966 yılında doğdu. Gürler, 57 yaşındadır.

ŞENAY GÜRLER EVLİ Mİ?

1986 yılında evlenen Gürler, ertesi yıl boşandı. Bu evlilikten 1987 yılında Duygu Yıldırım adında bir kızı oldu. Gürler, 2014’ten beri milli bilardocu Semih Saygıner ile birliktedir.

Yorum yapın