Senarist Kemal Kenan Ergen hayatını kaybetti! Acı haberi Cem Yılmaz duyurdu

“Her Şey Çok Güzel Olacak”, “Kahpe Bizans”, “Hababam Sınıfı Merhaba” ve “Ömerçip” gibi filmlerde imzası olan Kemal Kenan Ergen 55 yaşında hayata veda etti. Sanatçının ölüm haberini Cem Yılmaz sosyal medyadan duygusal değil paylaşarak duyurdu.

“BENİ SİNEMAYA BAŞLATAN USTAM”

Ünlü komedyenli olarak, “Sevgili komedyenli, ‘Her Şey dostlarım iyi olacak’ filmini benim yanımda olacak sinemam ustayı kaybetti. kullanımları.

Ünlü senarist kaybetti!  Acı haberi Cem Yılmaz duyurdu

KEMAL KENAN ERGEN KİMDİR?

1 Ocak 1967 Kocaeli doğumlu olan mizahçı ve senarist Kemal Kenan Ergen, mizah arenasında uzun yıllar ‘Kemken’ lakabıyla gerçekleştirilmiştir. L-Manyak, Lombak ve Penguen’de anlatılan hikayeleri eğlendirmenin zevkini seversiniz. ‘Tatlı Kaçıklar’ dizisinin senaryosuna imza atarak bu kulvardaki rüştünü de ispatlamış olan Kemal Kenan Ergen, Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson’un geleceklerini geliştirecekleri ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ filminin senaryonda projende yer almıştır. ‘Olacak O Kadar’ programı için de kalem oyuntan Ergen, ‘Kahpe Bizans’, ‘Hababam Sınıfı Merhaba’, ‘Ömerçip’, ‘Hababam Sınıfı Askerde’ ve ‘Hababam 3,5’ gibi sinema filmlerini de yer almış; ‘Zman Makinesi 1973’ filminin yapımcılığını üstlenmiştir.

Ünlü senarist kaybetti!  Acı haberi Cem Yılmaz duyurdu

Haberler.com – Dergi

Cem Yılmaz, Sinema, Dergi, Haberler

Yorum yapın