Sen Çal Kapımı, Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi ve Yaşamayanlar gibi sevilen projelerden tanıdığımız oyuncu Kerem Bürsin’in İspanya’nın başkenti Madrid’e yerleşeceği yönündeki iddia magazin basınında çok konuşulmuştu. Gazeteci Arif Hür, kaleme aldığı yazıda “Kerem Bürsin, İspanya’nın başkenti Madrid’e yerleşmiyor. Ünlü oyuncunun Türkiye’deki hayranları rahat bir nefes alabilir, İspanyol basını tarafından ortaya atılan bu iddianın gerçeği yansıtmadığını öğrendim. Bürsin’in sözleri çarpıtılmış. Bürsin, ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürecektir. Ama Madrid’e yerleşme gibi bir durum söz konusu değil.” dedi.

Sen Çal Kapımı, Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi ve Yaşamayanlar gibi sevilen projelerden tanıdığımız oyuncu Kerem Bürsinİspanya’nın başkenti Madrid’e yerleşeceğiki iddia magazin basınında çok konuşulmuştu.

Gazeteci Hür, kaleme Arif Hür, kaleme günümüzde İspanya “Kerem Bürsin’in başkenti Madrid’e yerleşmiyor. Ünlü oyuncunun Türkiye’deki taraftarları rahat bir nefes alabilir, İspanyol basını tarafından ortaya çıkan bu iddianın gerçeği yansıttığını gösteriyor. Ama Madrid’e genel olarak bir durum söz konusu değil.” dedi.

Yorum yapın