Sema Ergenekon konuşmasında hem eşi Uğur Aslan’ı ağlattı hem de kendisi ağladı

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, dün akşam muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yargı dizisi ise gecede adeta ödülleri toplandı. Dizinin senaristi Sema Ergenekon ise sahnede duygusal anlar yaşadı.

Törende “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü” Pınar Deniz’e “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” Kaan Urgancıoğlu’na “En İyi Dizi Ödülü” Yargı“En İyi Yönetmen Ödülü” Ali Bilgin’e “En İyi Senaryo Ödülü” ise dizinin senaristi Sema Ergenekon’un oldu.

Ödül almak için sahneye çıkan Sema Ergenekon “2014 yılında Karadayı dizisiyle yine bude sahne aynı ödülü alırken meme kanseri tedavisimin 2. kürünü yeni yapmıştım. Buruk bir sevinç, korku ve endişeler vardı. İnsana bir insanın bir arada bulunduğu ve tutunduğu süre boyunca var.İşine, aşkına, çocuğa tutunduğu süre boyunca. Eşinin sözleri karşısında duygularına hakim olamayan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Uğur Aslan ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Sema Ergenekon konuşmasında hem eşi Uğur Aslan'ı ağlattı hem de kendisi ağladı

Ödülünü 3 oyununun eline geçen alan Sema Ergenekon, karşısında çocuklarını şaşkına çevirdi. “Hayatımın şokunu götürmek, kimse de belli etmedi” diyen Ergenekon, gözyaşlarına boğuldu.

Sema Ergenekon konuşmasında hem eşi Uğur Aslan'ı ağlattı hem de kendisi ağladı

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Sema Ergenekon Uğur Aslan Kanal D Yargı Magazin Haberler

Yorum yapın