Sema Aydemir, dövdüğü için elendiği Pınar’ın eşiyle birbirine girdi

Geçtiğimiz haftalarda şiddet uyguladığı için Survivor’dan diskalifiye edilen Pınar’ın elendiği görüldü. Sema Aydemirhalay çekilerek kutlanır. Pınar’ın eşi, Sema’nın halay çektiği videoya tepki gösterdi.

“SİZ HAYAL ETMEYE DEVAM EDİN, BİZ BULUTLARIN ÜZERİNDE TANGO YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Pınar’ın eşi Erhan Seçkin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Sema’yı hedef göstererek, “Bu arada dansözlülerin köşk haline getirdiği adada hala Pınar’ın arkasından konuşanlara iyi şanslar. Kültürlülerin zekası” dedi. gecekonduların çenesini yoracak. Siz dansınıza devam edin gençler. Biz de bulutların üzerindeyiz.” “Tango yapmaya devam edeceğiz. Herkes hak ettiği hayatı yaşıyor. Pınar çok ama çok mutlu, oradan elendiğinde dünyası yıkılanların dünyası da bundan ibaret” dedi.

Sema Aydemir, kendisini dövdüğü için elenen Pınar'ın eşiyle kavga etti.

SEMA: EŞİN YILLARDIR EKMEK YEDİĞİM YERDE BENİ VURDU

Sema Aydemir Seçkin’in kendisiyle ilgili paylaşımlarını kendi Instagram hesabından yayınlayarak, “Üzüldüğüm doğru… Yıllardır ekmek yediğim yerden beni eşinin götürdüğü doğru. hayatıma çok güzel şeyler kattı.Biz böyle şeylerden mutlu olduğumuzu zaten biliyoruz.Gerçekten senin dünyan başka,benim dünyam başka.Dediğin gibi ben Halay’ım,sen tango.Beni çeken yok, yok. seni cezbeden biri.Hayatımı gecekonduda karını döverek geçirdim.Çok utandım ve cezasını çektim evet ama pişman mısın diye sorarsan aklım hala yapmadıklarımda. “

Sema Aydemir, kendisini dövdüğü için elenen Pınar'ın eşiyle kavga etti.

“ŞİRAZE KAYDI”

Sema’nın bu sözlerine yanıt veren Pınar’ın eşi, “Hayatı boyunca böyle sevilemeyecek bir kadın benimle konuştu. Haydi halay. Bu arada aşkla dövmek diye bir şeyin olduğu ortada ve bu da çok açık” dedi. çok acı veriyor. Aslında normal hayatta suç teşkil eden bir eylemdir.” Suç işleyip etkin pişmanlıktan yararlanamayacak kadar aklını yitirmiş olanlara selam olsun.”

Sema Aydemir, kendisini dövdüğü için elenen Pınar'ın eşiyle kavga etti.

SEMA PINAR’I NEDEN DÖVDÜ?

Survivor’un geçen ay yayınlanan bir bölümünde Sema Aydemir, adadaki Pınar’ın yanına giderek, “Bundan sonra bir daha bana hakaret edersen” demişti. Pınar, “Sana soracak mıyım?” Cevap verdiğinde ikilinin arasındaki sinirler gerginleşti. Sema, yerde yatan Pınar’a tekme attı. Sema, “Huzurumu bozma, bir daha kardeşimin adını anma” derken ikili yeniden birbirine dokundu. Sema, Nagihan ve Aleyna’nın onu uzaklaştırma çabalarına rağmen Pınar’a tokat attı. Sema, müdahale eden arkadaşlarına, “Bunu yapamaz. Böyle yapmaya devam ediyor, sonra ben karşı çıkıyorum. Yüze nasıl vurulacağını göstermemi ister misin?” dedi. Pınar, “Zaten sana vurmadım. Sadece bana vurma diye seni uzak tuttum.” Sema kendini ifade ederken tekrar harekete geçince Atakan onu kulübeden uzaklaştırdı.

DİSKALİFİYE

Sema için acil konsey düzenleyen Acun Ilıcalı, yarışmacının diskalifiye edildiğini açıklayarak, “Etkinliği defalarca izledik ve diğer yarışmacılarla konuyu konuştuk. Sonrasında bir sonuca ulaştık. Değerlendirme sonucunda bir sonuca vardık. , siz çok emek vermiş, bize çok büyük faydalar sağlayan bir yarışmacısınız. Bunları çok iyi biliyoruz. Sizin değeriniz çok yüksek. Bana göre örnek bir annesiniz. Bana göre bir yerden bir yere varmak. dürtüsel bir olay hataya yol açar. Ancak bu olay rekabet sınırlarını çok aştığı için bir karar vermek zorundayız. Bu karara göre Sema ne yazık ki seni Survivor 2024’ten ayırmak zorunda kalacağız.” dedi.

Sema Aydemir, kendisini dövdüğü için elenen Pınar'ın eşiyle kavga etti.

Sema Aydemir, kendisini dövdüğü için elenen Pınar'ın eşiyle kavga etti.

1710580366 174 Sema Aydemir dovdugu icin elendigi Pinarin esiyle birbirine girdi

Sema Aydemir Televizyonu 3. Sayfa Dergi Haberleri

Yorum yapın