Selahaddin Eyyubi 13. Bölüm fragmanı BUNUN HESABI VERİLECEK izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni bölüm fragman 19 Şubat yayınlandı

Selahaddin Eyyubi 13. Bölüm fragmanı BUNUN HESABI VERİLECEK izle! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni bölüm fragman 19 Şubat yayınlandı

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Fragmanı oldukça dikkat çekiyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 13. Bölüm Fragman İZLE!

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizinin yeni bölümü 19 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ 12. BÖLÜM ÖZET

Selahaddin’in önderliğindeki kahramanlık dolu mücadele sonucunda Askalan fethedilmiş, Gabriel ise Selahaddin tarafından idam edilmiştir. Bu tarihi anlara, hasta yatağında olan Sultan Nureddin şahitlik etmiş, Askalan’ın surlarına Zengi sancaklarının asılmasını gurur ve kıvançla izlemiştir.

1707814340 183 Selahaddin Eyyubi 13 Bolum fragmani BUNUN HESABI VERILECEK izle Kudus

Sultan Nureddin’in emriyle Askalan’ın yönetimi Selahaddin ve Süreyya’ya verilmiştir. Bundan böyle Selahaddin, “Emir Selahaddin” unvanıyla Zengi İmparatorluğu için yeni fetihler gerçekleştirecektir. Ancak Gazze semalarında meydana gelen beklenmedik bir felaket, Selahaddin’i harekete geçirmiştir.

1707814340 413 Selahaddin Eyyubi 13 Bolum fragmani BUNUN HESABI VERILECEK izle Kudus

Parasıyla devletleri ve orduları yönetebilecek kadar zengin bir Yahudi olan Avram, büyük bir Haçlı ordusuyla Gazze’yi istila eder ve Müslümanları katletmeye başlar. Selahaddin, bu büyük kıyımı önceden sezer ve Gazze’deki mazlumları kurtarmak için hemen harekete geçer. Ancak “Musul Kaplanı” olarak bilinen savaşçı Melik Mevdud’un beklenmedik gelişi, Selahaddin ve Sultan Nureddin’in planlarını alt üst eder.

1707814340 670 Selahaddin Eyyubi 13 Bolum fragmani BUNUN HESABI VERILECEK izle Kudus

Sultan Nureddin, Mevdud’un gelmesiyle saltanatının tehlikeye girmesi karşısında, devletin birliğini sağlamak için hangi yolu izleyecektir? Hırsı ve keskin zekasıyla bilinen Yahudi Avram, Selahaddin’in tehdidini sona erdirmek için nasıl bir şeytani planı devreye sokacaktır? Gözünü kan bürümüş Avram ile devletin acziyetini Selahaddin’e mal eden Mevdud arasında kalan Selahaddin, kendi başına hedeflerine ulaşabilecek midir?

Oyuncular: Uğur Güneş, Mehmet Ali Nuroğlu, Dilin Döğer, Kaan Çakır, Ekin Türkmen, Tuvana Türkay

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ 13. FRAGMANI

YouTube video

Yorum yapın