Seçkin Piriler kimdir? Survivor Seçkin Piriler kaç yaşında, nereli? Seçkin Piriler hayatı ve biyografisi!

Survivor 2023 programı için geri sayım başladı. Yeni konseptle ekranlara dönen Survivor yeni sezonda ünlüler, gönüllüler ve fenomenler birlikte olmak üzere 3 farklı grup büyük ödül için yarışacak. Peki, Seçkin Piriler kimdir? Survivor Seçkin Piriler kaç yaşında, nereli? Seçkin Piriler hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

SEÇKİN PİRİLER KİMDİR?

Seçkin Piriler, Türk manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncudur.

1980 doğumludur. 1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında ikinci seçildi. Bir Ajans’ta mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında “Kırmızı Pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv’de müzik programı ile Cinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun “Kime Ne” müzik klibinde oynadı. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitimden sonra görülen koleksiyon koleksiyonlarını hazırlamaya başladı. Piriler, televizyonu sürdürmeye devam etmektedir.

24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu Duman grubu solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan hisselerinin iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Filmografi

Yıl Başlık Rolü Notlar

2005 Hababam Sınıfı Askerde Asker Nazlı

2005 Dağlar Dağımdır Pınar TV Filmi

2005 Hababam Sınıfı 3,5 Alara

2005 Maskeli Beşler: İntikam Peşinde Tekin’in Eşi

2007 Çılgın Dersane Berna

Diskografi

2003 – Kırmızı Pabuçlar

Sümeyye Trabzon

Seçkin Piriler Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın