Schneider Electric Türkiye ve İhtiyaç Haritası deprem bölgesindeki orta ve uzun vadeli ihtiyaçlar için bir dayanışma kampanyasına imza attı. Schneider Electric’in uzun yıllardır sponsorluğunu üstlendiği Paris Maratonu’nda Mert Fırat’ın katılımı ile duyurulan kampanya dünyanın dört bir yanından desteklerle güçleniyor. Bağışlar, İhtiyaç Haritası’nın bölgedeki iyileşme ve kalkınma çalışmalarının finansmanında kullanılacak. Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric ve sosyal paylaşım platformu İhtiyaç Haritası, 6 Şubat depremleri kapsamında dayanışmayı sürdürülebilir kılmak için bir bağış kampanyasına imza attı. Afet bölgesinde orta ve uzun vadede kalkınmayı desteklemek amacıyla başlatılan girişim, tüm dünyadan insanlara ulaşmak üzere Schneider Electric Paris Maratonu’nda duyuruldu. İhtiyaç Haritası kurucusu ve UNDP Türkiye İyi Niyet Elçisi Mert Fırat, dayanışma çağrısını güçlendirmek üzere maratonda koşucular arasında yer aldı ve ulusal ve uluslararası arenada deprem bölgesinin uzun vadeli ihtiyaçlarına dikkat çekti. İhtiyaç Haritası Kurucusu Mert Fırat; “Yaşadığımız afetin ilk anlarından itibaren bölgede güçlü bir dayanışma ile el ele çalışıyoruz. Depremin üzerinden geçen 2 ayda pek çok kurumun iş birliğinde önemli girişimler başlatıldı. Bu noktada yardım ve dayanışmanın sürekliliğini sağlamanın ve orta ve uzun vadede iyileşmeye odaklanmanın kritik önem taşıdığına inanıyoruz. Bu bilinçle Schneider Electric Türkiye ortaklığında başlattığımız dayanışma kampanyası dünyanın dört bir yanından insanların katkılarıyla büyümeye devam ediyor. Hedefimiz oluşan bu kaynakla bölgede yaşamların yeniden kurulması için ihtiyaçlara yanıt vermek ve depremzedelerin yaşamlarında fark yaratacak bir dönüşüme imza atmak” şeklinde konuştu. 

Schneider Electric Türkiye ve İhtiyaç Haritası deprem bölgesi orta ve uzun vadeli ihtiyaçlar için bir dayanışma kampanyasına imza attı. Schneider Electric’in uzun yıllar sponsorluğunu üstlendiği Paris Maratonu’nda Mert Fırat‘ın heyecanı ile duyurulan kampanya dünyanın dört bir yanında bir sonrakiyle güçleniyor.

Bağışlar, İhtiyaç Haritası’nın bölgedeki kurtarma ve kalkınma planlamasında kullanılması. Enerji yönetimi ve otomasyonunda dünya çapında uzman olan Schneider Electric ve sosyal paylaşım platformu İhtiyaç Haritası, 6 Şubat depremleri kapsamında dayanışmayı sürdürebilmek için bir bağış kampanyasına imza attı. Afet bölgesinde orta ve uzun vadede büyümeyi desteklemek amacıyla, girişimleri, tüm dünyadan insanlara ulaşmak üzere Schneider Electric Paris Maratonu’nda duyurdu.

Schneider Electric Turkiye ve Ihtiyac Haritasi deprem bolgesindeki orta ve

İhtiyaç Haritası Araştırmacı ve UNDP Türkiye İyi Niyet Elçisi Mert Fırat, dayanışma görüşmesini beklemek üzere maratonda koşucular arasında yer aldı ve ulusal ve uluslararası arenada depremin uzun soluklu yönlerine dikkat çekti.

İhtiyaç Haritası Kurucusu Mert Fırat; “Yaşadığımız afetin ilk anlarından itibaren bölgedeki güçlü bir dayanışma ile el ele çalışıyoruz. Depremin üzerinden geçen 2 ayda pek çok ofis iş birliğinde önemli adımlar atıldı. Bu merkezdeki yardım ve dayanışmanın sürekliliğini sağlamanın ve orta ve uzun vadeli iyileşmeye odaklanmanın kritik önem taşıdığına inanmaktadır. Bu bilinçle Schneider Electric Türkiye ortaklığında toplamımız dayanışma kampanyası dünyanın dört bir yanından insanların katkılarıyla devam ediyor. Hedefimizin oluşturduğu bu kaynakla bölgede yaşamların yeniden kurulması için ihtiyaçlara yanıt vermek ve depremzedelerin yaşamlarında fark yaratacak bir dönüşüme imza atmak” şeklinde konuştu.

Yorum yapın