Şarkıcı Zeynep Bastık ile menajer Tolga Akış, geçen yıl büyük bir kutlama ve düğün töreni ile evlenmişlerdi. Ünlülerin adeta akın ettikleri düğün sonrası Zeynep Bastık ile Tolga Akış’ın mutlulukları çok kısa sürmüştü. Birbirlerini sevdiklerini söyleyen çift, buna rağmen boşanma kararı aldıklarını açıklamışlardı. Çiftten boşanma süreçlerine ilişkin bir paylaşım geldi. Tolga Akış, Aile Mahkemesi bilgilerinin yazılı olduğu resmi bir belgeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Zeynep Bastık ise herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

Şarkıcı Zeynep Bastık ile menajer Tolga Akış, yıl geçirilecek bir kutlama ve düğün ile evlenilecek. Ünlülerin adeta bir yakın ilişkide olacağı haberinde Zeynep Bas ile Tolga akış’ın eğitimleri çok kısa sürmüştü.

Birbirlerini sevenlerini söylüyorlar, bu evlilik törenlerini tamamlamalarını açıklamışlardı. Çiftten süreçlerine ilişkin bir paylaşım geldi.

Tolga Akış, Aile Mahkemesinde yazılanlar resmi bir belgeyi sosyal medyadan gösterilir. Zeynep Bastık ise herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

Sarkici Zeynep Bastik ile menajer Tolga Akis gecen yil buyuk bir kutlama ve

Yorum yapın