Şarkıcı Yusuf Güney’den astral seyahat itirafı: 3 Türkle karşılaştım, Kutuplarda gizli bir yaşam keşfettim

Şarkıcı Yusuf Güney’den astral seyahat itirafı: 3 Türkle karşılaştım, Kutuplarda gizli bir yaşam keşfettim

Şarkıcı Yusuf Güney, astral seyahat maceralarına bir yenisini daha ekledi. Son seyahatinde 3 Türkle tanıştığını söyledi. Ayrıca kutuplarda gizli bir yaşam formu keşfettiğini de ileri sürdü. Peki astral seyahat nedir? İşte detaylar…

Yusuf Güney, astral seyahat konusunda yine gündem oldu. Şarkıcı, Emel Özuğur’un Youtube kanalına konuk olarak, son astral seyahat deneyimlerini anlattı. Yusuf Güney, astral seyahat yaparak ruhunun bedeninden ayrıldığını ve başka yerlere gittiğini iddia etti.

ASTRAL SEYAHATTE 3 TÜRKLE KARŞILAŞTIM

Yusuf Güney, bu seyahatler sırasında başka insanlarla da karşılaştığını söyledi. Bu insanlardan 3 tanesinin Türk olduğunu belirtti. Yusuf Güney, bu Türklerden birinin başörtülü olduğunu da ekledi. Ancak bu kişilerin kim olduklarına dair bir bilgi vermedi.

Şarkıcı Yusuf Güney'den astral seyahat itirafı: 3 Türkle karşılaştım, Kutuplarda gizli bir yaşam keşfettim

Yusuf Güney, astral seyahatlerinde sadece insanlarla değil, başka varlıklarla da tanıştığını iddia etti. Şarkıcı, kutuplarda buzulların arkasında gizli bir kapı olduğunu ve bu kapının ardında farklı bir yaşam formu bulunduğunu öne sürdü.

Yusuf Güney, daha önce de astral seyahat iddialarıyla gündeme gelmişti. Şarkıcı, pandeminin planlandığı söylenen 12’li masada yer aldığını ve antik Mısır diline benzeyen bir dil duyduğunu iddia etmişti.

ASTRAL SEYAHAT NEDİR?

Ruhun bedenden ayrılarak başka yerlere gidebilmesi olarak tanımlanıyor. Ruhun bedenden çıkması da astral projeksiyon olarak biliniyor. Seyahat yapan kişi, ruhuyla bedeninden ayrıldığını ve başka boyutlara, zamanlara veya mekanlara gittiğini hissediyor.

Şarkıcı Yusuf Güney'den astral seyahat itirafı: 3 Türkle karşılaştım, Kutuplarda gizli bir yaşam keşfettim

Bazı mistik, ezoterik ve ruhsal akımlarda yaygın bir inanç olarak kabul ediliyor. Ancak seyahat, bilimsel olarak kanıtlanmış bir olgu değil. Deneyimleri, rüya, halüsinasyon, hipnoz, uykuda felç, lüsid rüya gibi psikolojik veya nörolojik açıklamaları olan fenomenler olarak yorumlanıyor.

Bazı kişiler tarafından öğrenilebilir ve geliştirilebilir bir yetenek olarak görülüyor. Seyahat yapabilmek için çeşitli teknikler, yöntemler ve egzersizler öneriliyor. Ancak seyahat yapmanın herhangi bir faydası veya zararı olduğuna dair kesin bir bilgi yok.

Yorum yapın