Şarkıcı Özer Bakır’ı tehdit eden Seren Serengil ve Yaşar İpek’e ceza

Şarkıcı Özay Bakır’ı, eski sevgilisi Seren Serengil ile video benzer şekilde ölümle tehdit edilen ve haklı olduğu iddia edilen sanıklar Seren Serengil ve eski eşi Yaşar İpek‘ yargılandığı dava kararadı. İstanbul Asli Ceza Mahkemesi’nde oğlunun canııda Bakırye müşteki Özay Orkestrası hazır bulundu. Tutuksuz sanıklar Seren Serengil ile Yaşar İpek‘in avukatları da mahkemeye katıldı.

“ÜST SINIRDAN CEZALANDIRILMALARINI TALEP EDİYORUM”

Duruşmada beyanda bulunan müşteki avukatı Müezzinoğlu, “Sanıklar davaya konu eylemlerini ve isteyerek yapmışlardır, herhangi bir indirimde olmayan iddiaların sınırlamalarını sınırlandırmalarını” dedi. Sanık Seren Serengil’in avukatı savunmasında, suça tarafından sözlü dosyan diğer sanıklar Yaşar İpek tarafından gönderildiğini belirtirken, İpek’in avukatı ise Serengil’in, müvekkilinin sosyal hesabının şifresini nakliyeni ve sesin Serengil’in atıldığını söyledi.

Şarkıcı Özer Bakır'ı tehdit eden Seren Serengil ve Yaşar İpek'e cezaÖzay Bakır

SEREN SERENGİL’İN CEZASI ERTELENMEDİ

Mahkeme, sanıklar Seren Serengil ve Yaşar İpek’i, müşteki Özay Bakır’a yönelik ‘hakaret’ suçundan 2 bin 800’er lira adli para cezana çarptırdı. Sanık Serengil’i ‘tehlikelihdi’ suçundan 900 lira ceza para cezasına çarptırıldı, yargılandı. Mahkeme, adli para cezasında 3 700 lira cezasını cezasını cezasını çekiyor.

Şarkıcı Özer Bakır'ı tehdit eden Seren Serengil ve Yaşar İpek'e ceza

Şarkıcı Özer Bakır'ı tehdit eden Seren Serengil ve Yaşar İpek'e ceza

Şarkıcı Özer Bakır'ı tehdit eden Seren Serengil ve Yaşar İpek'e ceza

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Seren Serengil, Yaşar İpek, 3. Sayfa, Dergi, Haberler

Yorum yapın