Şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaklaşık iki yıllık birlikteliğini evlilikle taçlandıran Demet Özdemir, birkaç hafta önce bir davette görüntülenmişti. Muhabirlerle sohbet eden ünlü isim, özel hayatıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: Şimdi dinlenme aşamasındayım, biliyorsunuz evlilik. Güzel gidiyor evlilik. Şu anda çalışmıyorum, evle ilgileniyorum. Bu cümleyi benden çok nadir duyarsınız, 10 yıl sonra ilk defa bunu söylüyorum. Ben de çok şaşkınım, hâlâ ikna olamıyorum. Son olarak dijital bir platformda yayınlanan ‘Dünya ile Benim Aramda’ adlı dizide başrol oynayan Demet Özdemir, anneannesi Naziye Yener’in vefat ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşan Özdemir, herhangi bir açıklama yapmadı. Demet Özdemir’in ablası Derya Özdemir ise yaptığı paylaşımda, “Kıymetlim… Anneannem, mekânın cennet olsun seni çok seviyorum” ifadelerine yer verdi.

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile iki yıllık birlikteliğini evlilikle taçlandıran Demet Özdemir, birkaç hafta önce bir davette görüntülenmişti. Muhabir sohbetlerle eden ünlü isim, hayatıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Şimdi iyileşebiliyorum, evlilik yapabiliyorum. Güzel gidiyor evlilik. Şu anda çalışmıyorum, evleleştirilmişum. Bu cümleyi çok nadiren duyarsınız, 10 yıl sonra ilk defa bunu bilmeyen. Ben de çok şaşkınım, kendim olamıyorum.

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan ‘Dünya ile Benim Aramda’ adlı dizide başrol oynayan Demet Özdemir, anneannesi Naziye Yener’in vefat’u duyurdu. Sosyal medya hesabından birlikte çekilen bir fotoğrafı paylaşan Özdemir, herhangi bir açıklama yapmaz.

Demet Özdemir’in ablası Derya Özdemir ise paylaşımda, “Kıymetlim… Anneannem, cennetin cennet olsun seni çok” ifadelerine yer verdi.

Sarkici Oguzhan Koc ile yaklasik iki yillik birlikteligini evlilikle taclandiran Demet

Yorum yapın