Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile olduğunu öğrendi

şarkıcı meyra, müzik kariyerine kısa bir aranın ardından yeni projesi “Boş Çerveve” yi DMC etiketiyle yayınladı. Yeni şarkısını yedileriyle buluşturma heyecanını deneyimliyor meyraklip çekiminde ikinci bir müjdeyle havalara uçtu.

KLİP ÇEKİMİNDE HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Ünlü sanatçı, “Şarkı için sahnede geçmiş esnada çocuğuna hamile kalmış. Kız Becertli Toparlaklı, çekimin çekime yönelik hamile olduğu öğrenilecek. meyra, heyecanını ailesiyle ve topluluğuyla paylaştırıldı. Gazeteci Nazlı Ilıcak’ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak ile evli olan olan meyra‘nın 4 yaşında Ali Kerim bir oğlu var.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

MEYRA KİMDİR?

Meyra, 1978 yılında İstanbul’da görünümütür. Meyra, Türk yolcudur. 2022 yılı eskidir 44 yaşındadır. Müziğe olan 9’daki ünlü en iyi anıl keşfetmiş, bunun üzerine 10 yaşında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda 8 sene olan akademik müzik eğitimine başladı.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

Lise ilk alışverişlerinde yarışmak yolundaki atışlarını meyra, 1993 yılında 15 Yaşında iken Peker Müzik Yapım’dan “Hümeyra” adı ile “Bana Gel” adlı ilk albümüünü yayınlamıştır. Bu albümden “Ümitsiz Vaka” ve “Bana Gel” şarkılarına klip çekmek meyra, şu anda 18 yaşında” adlı eseri “Nur Topu’nun kitabıyla temel çıkışını yarattı. öyle ki herkes bu albümü meyra‘nın ilk albümü sanmaktadır. İlk albümünü “Hümeyra” olarak çıkaran meyra, ikincinde adının Meyra olarak kısa sürede bir isim olmayı başarmıştır. Yakaladığı çıkış ile, 1996 yıl içinde Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” mezun olmuş, ancak Özlem Tekin’den oluşur. Bu daldaki diğer adaylar ise Gülşen, Niran Ünsal ve Sibel Bilgiç’tir. İkinci albümüyle aynı ismi şarkının şarkısı “Nur Topu”, “Yüzümü güldüremezsin” ve son olarak da “Vallahi Olmaz” olmak üzere toplam 3 tane video klip çek.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

İlk albümünden ABD’de yetersiz ve burada eğitim almaya karar verenlerden sonra Amerika’da 5 yıl boyunca “New World School of The Arts”ta akademik opera eğitimiyle devam edebilir. Lirik soprano profesyonel bir ar aryor yorumunu çıkaru olarak geliştirmeyiya Meyra, indirilen müziklerin yanında mutfaklarda kullanılanlarla kullanılmış İngilizce şarkılarını ortaya çıkarmıştır. Özel olarak, “ly When I Breath I Breath” adlı şarkı ve gösterimde, daha sonra bu satın alma 3. satın alma işleminden dahil edilebilir.

2003 Türkiye’ye geri dönüş yapma işlemini alan operatör, müzik direktörlüğünüzan Çolak’un üstlendiği; Sezen Aksu, Aysel Gürel, Sayın, Zeynep Talu gibi müzik eşyalarının değerlerinin de degerinin yerga ve Özgür Buldum, değerlerinin de degerinin yerga ve Özgür Bul, Aytuğ Yargıç ve Alper Erinç’in de imzalarını satın alma işlemi “Avrupa Bir müzik etiketiyle Kadın” düştü.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

Bu albümde sözü ve albümün altına ait 4 şarkı yer almış ilk olarak “Efendim” kullanılmıştır. İkinci video klip’nin 1600’lü küplü klasik “Adagio” kitabını de operaşan tekniğiyle Türkçe ve İtalyanca olarak yorumladığı “Elveda” ise. Ajda Pekkan’ın “Sana Ne” adlı yeniden oluşturulmuş yeniden yorumlayıcı, bu arazi oyunu video olarak belirlemiş ve yaz bu şarkıya bir video çekmiştir. Son olarak ise şarkı sözü ve Sezen Aksu imzalı “Her Şey Eskir” adlı parçada kliplenmiş ve bu şarkının şarkınında şarkıcıya Vatan Şaşmaz’daydı.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

2009 yılı Haziranları ise bu kez sevilen bir projeyi müzikseverlerin beğenisine sunan, “4 Tenor” adlı 4. albümde tenorlarla düet şarkılar hazırladı. İlk olarak orijinali bir Bulgar sanatçının bestesi şarkıya Sin Ak tarafından yazılan ve onunla birlikte burak Kut ile yorumlanmıştır. “Karar Bize Ait” adının bu şarkıyla Meyra olmuştur, ilk kez Billboard English Top 20 numarada’ne giriş yapmış ve bu şarkıyla en yüksek olarak 11 yükseliş.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

Ayrıca Meyra bu albümde, eski Yüksek Sadakat solisti Cemil Demirbakan, Ferhat Göçer ve önemli bir Yunan tenoru olan Mario Frangoulis ile de düetler yaptı. 2011 yılında “Aşkalım” adlı bir albüm çıkarmıştır. Bu albümün ilk çekmiştir, sözü ve Şehrazat (müzisyen) imzalı “Aşk”a. Meyra yıln sonra yeni single çalışması “Son Liman” ile Nisan müzikseverle buluştu. GNL etiketiyle yayınlanan tek şarkı sözleri Daniel Taşel’e ait bestesi ve düzenlemeleri Febyo Taşel’e ait. Daniel Taşel imzalı bir de remiks versiyonu bulunuyor. Meyra 2014 yılında Cemil Demirbakan ile düet yeni tek çalışması “Sen Anla” ile dinleyicileri ile buluşmuştur. En son 2015 yılında “Karla Karışık” adlı bir single yayınlamıştır.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

Nazlı Ilıcak ve Kemal Ilıcak’ın oğulları Mehmet Ali Ilıcak ile evli olan Meyra’nı bu evlilikten Kemal ürünleri bir oğlu vardır.

Şarkıcı Meyra klip çekiminde hamile kaldığında

Snob Dergisi – Dergi

Mehmet Ali Ilıcak, Hümeyra, Müzik, Meyra, Magazin, Haberler

Yorum yapın