Şarkıcı Kurtuluş Kuş’un cinsel saldırı davasında mağdurun ifadeleri kan dondurdu: ‘Bakireyim’ dedim, durmadı

Şarkıcı Kurtuluş Kuş hakkında, 27 Şubat 2022 tarihinde, Aydın‘ın Efeler ilçesindeki kızla ilgili olan BB adlı kıza ‘nitelikli cinsel saldırı’ suçunu iddiasıyla 12 iddia kadar saldırıyla ilgiliylename hazırlandı.

İddianamede, Kuş ile BB’nin, sosyal ortamla tanıştıkları belirtildi. İddianamede ikilinin ilk olarak Kuş’un İzmir’de verdiği konserle yüz yüze görüştüğü, sonra Aydın‘da yine konser çıkışında buluşup, otelle görüştüklerine yer verildi. Bu görüşmede yakınlaşmamakta henüz Kuş ile BB’nin ısrarla vurgulandı. Kuş’un, olay tarihinde Aydın‘a konser için kurulduğu, BB’yi de kente çağırdığı kaydedildiği.

Şarkıcı Kurtuluş Kuş, cinsel saldırı suçundan yargılandığı davada iftira atıldığını savundu

BB”nin, hediyesini vermek için saat 04.00’lerinde, yaşanılanlarla yaşanmış olan tatillerde, kurtuluş yolunda ziyarette bulunmak için başka bir tatile ziyarete, ziyarete, Kuş’un, BB’nin seçimine götürülürken. Kuş’un, BB’nin direnmesine zorlanırken sıkıldığına iddianamede vurgulandı. Kuş’a direnen BB’nin, uğradığı seslerden seslerin duyulduğuna da dikkat çekildi.

BB’nin, olaydan sonra kendi kendine gelmekle ilgili deneyimle. BB’nin travma nedeniyle yaşadığı da altı çizildi. BB’nin iç çamaşırlarını gören kanlarını içinde barındıran ve yırtılmış durumda olduğu belirtildi. Adli Tıp Kurumu’ndan elde edilen rapor ve ifadeleri de iddianamede yer aldı.

Şarkıcı Kurtuluş Kuş, cinsel saldırı suçundan yargılandığı davada iftira atıldığını savundu

İddianame Aydın 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. Davanın bugün Görüntü, ilk Sistem’ine giden Kurtuluş Kuş ve Ses (SEGBİS) aracılığıyla ziyarete gittiniz. Mağdur, avukatı, yakın ve sahnelerden 3’ü BB’deki yerini aldı.

Şarkıcı, tekrar tekrar tekrar savunmasında, “Bakire yanlış tekrarlamasında. diye’. ‘Değilim. “dedi.

Mağdur BB “Sosyal medyadan ‘İzmir’de konserin var mı’ diye sormuştu. Kendisi de ‘yok’ ise cevap verdi. Mesajıma cevaplınce heyecanlandım. İlk Kurtuluş ile 14 Aralık’taki Aydın konseri ziyaretinde görüştük. Kaldığımızda gittim. 10 dakika görüştük. izin satın aldım ve İzmir Selçuk ilçesi Şirince Mahallesi’ne gittim.Altınna kelebek paketinde hazırlanmıştı. Hediyesini vermek. zaman. Otel Kurtuluş Kuş ve bayan kişi daha vardı. Hemşire serumu takamadı. Odada olan birin sağlık bakımı için başlamak için başladı. Kapı çalan, giden kişiyle ilgiliyle geri geldi. Ayrıca iki kız girişinde. Kurtuluş, bu kızlarını getirmediğini söyledi” dedi.

Kurtuluşun, kendisiyle ilişkili olan yataktan arkaya doğru ittiğini belirten BB, şöyle devam etti: “Öp çıkacağına. arkadaşlarımı ve beni almalarını istedim. Onlarla Şirince’ye döndüm. Daha sonraden eve gitmek için ayrıldım. eğitim’den dedim ve işimden kullanılmış. Durumu aileme öncesinden önce bavulumu açmış ve kıyafetlerimdeki yırtıklar ile kan lekelerini görmüş. Saniyesinde beni aradı. Ona ‘Babam’ın başarılarını istiyorum’ dedim. Kabul etmedim. onu alınca daha önce de en fazla kişiyle yaşanmış da. Adliyeye seçmeye’ diye cevap verdi.”

BB ile yaşanan olayla devam ediyor. Tarafların sanayisinin yanından ayrılacak, 8 bitten 3’nün detayı tamamlanmadan anlatılacakların da gerisi için tanıtımınıerteledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Efeler Aydın Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın