Şarkıcı Hadise, Reza Zarrab’la ilişki yaşadığını öne sürerek kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla 3 program sunucusuna ve televizyon programına 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Şarkıcı Hadise, Reza Zarrab’la ilişki yaşadığını öne sürerek kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu, ayrıca onur, şeref ve saygınlığını zedeledikleri iddiasıyla program sunucuları Bircan Bali, Seren Serengil, Arto ve televizyon programına 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.  İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasında davacı Hadise’nin avukatı Orhan Erol Müezzinoğlu ile davalı avukatları hazır bulundu. Mahkeme, davalı tarafın tanık dinletme talebinin reddine ve eksikliklerin giderilmesine hükmederek duruşmayı erteledi.

Şarkıcı HadiseReza Zarrab’la ilişkisi yaşadığını bir sürerek kendisine ağır nefretlerde bulunduğu iddiasıyla 3 program sunucusuna ve televizyon aboneliğine 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Şarkıcı Hadise, Reza Zarrab’la ilişkinin yaşadığını bir sürerek kendisine ağır nefretlerde bulunduğu, ayrıca onur, şeref ve saygınlığını zedeledikleri iddiasıyla program sunucuları Bircan Bali, Seren Serengil, Arto ve televizyon işletmeciliği 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasında Hadise’nin avukatı Orhan Erol Müezzinoğlu ile davalı avukatları hazır bulundu. Mahkeme, davalı taraf tanık dinleme talebinin reddine ve eksikliklerin tutuklanmasına hükmederek duruşmayı erteledi.

Yorum yapın