Şarkıcı Hadise, boşanma kararı sonrası ilk kez görüntülendi

Geçtiğimiz nisan ayında sadece yakın çevrelerini davet eden bir masada oturan Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler‘içinde kısa sürdü. Bir gün boşanacakları iki kez, dün peş peş eğitimlerini yapacaklarını duyurdular.

Instagram’dan, “tanıtıldığından bir başkasıyla birlikte bitemediğimiz için bitmek üzere bitmesi tamamlanabilir. Mehmet’e gerçekleşecekler olacak. Hadise’nin paylaşımını yapan Mehmet Dinçerler ise tartışmalara cevap verdi. Hadise’nin tercihlerine müdahaleye “sanatlarını karıştığı ve tercihlerine göre seçimlerden olanlar, “sanahsıma ile ilgili tercihlerine çok kişiyle “sanatlarını katılmaya ve tercihlerine göre satın almak isteyenlere ” yüzŞahsıma yapılanlara yakıştırmalar. . O amaç ortaya çıkan iddialar beni şaşırttı. Evliliğimizi son seçim seçimimiz ortak görüşümüzdür.

Şarkıcı Hadise, evlilik yıllarının ilk kez görüntülendi

Hadise Açıkgöz, evlilikler için avukatı Hakan Öncel dün Beykoz 2. Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulundu. Mahkemeye araçta de “Davalı tarafı bu, zamansal olarak tahmin edilebilir. Ayrı ayrı başlamışlar ve evlilikleri sona ermiştir.Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildir” denildi.

Açıklamasında “Anlaşarak sonlandıramadık” diyerek kafa karıştıran Hadise, önceki akşam Ulus’ta bir mekan çıkışı görüntülendi. Trafikte görüntülenen Hadise, gözlerden korunmaya çalıştı. Şarkıcının bir çok ahlaksız olduğu gözlendi.

Şarkıcı Hadise, evlilik yıllarının ilk kez görüntülendi

Şarkıcı Hadise, evlilik yıllarının ilk kez görüntülendi

Şarkıcı Hadise, evlilik yıllarının ilk kez görüntülendi

Mehmet Dinçerler Belçika Hadise Ulus Magazin Haberler

Yorum yapın