Sandık Kokusu 10. Bölüm fragmanı full İZLE! Sandık Kokusu en son 10. yeni bölüm fragmanı 14 Şubat yayınlandı

Sandık Kokusu 10. Bölüm fragmanı full İZLE! Sandık Kokusu en son 10. yeni bölüm fragmanı 14 Şubat yayınlandı

Sandık Kokusu İZLE! Sandık Kokusu SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

SANDIK KOKUSU 9. BÖLÜM ÖZET

Sandık Kokusu’nun son bölümde;

Veysel, dükkânı kapatma kararı verince Karsu da maalesef işsiz kalır. Mahkemeden önce acil iş bulması gerekir. Atilla iş bulmak için uğraşan Karsu için kolları sıvar ve adamlarına kitapçı açma görevi verir.

Atilla ve Lale iş konusunda orta noktada buluştular. Atilla, Karsular’a gitmek isteyen Lale’yi eve götürünce Lale’nin Karsu’nun görümcesi olduğunu bilir. Irmak barışmak için tüm kapıları aralar. Bu defa amcaında İpek ve Türkan yer alır. Bakalım Türkan bu olayı nasıl karşılayacaktır?

Karsu ve Deniz’in Atilla’nın evine gittiği o akşam siteye Reha da gelir. Orada olduklarını öğrenip sinirle evlerine gelen Reha’ya bu olay nasıl mal olacaktır.

Çocukların velayeti için iş bulmaya çalışan Karsu ve fabrikasının yanma bahanesini ortaya atan Reha arasında geçecek bir boşanma davası acaba nasıl sonuçlanacaktır? Ya gece yarısı Filiz’in kapısına bavullarıyla gelen Irmak, Karsu ve Filiz’den nasıl bir tepki alacak merak ediliyor.

Karsu ve Filiz’in yıllar sonra Irmak’la karşılaşmalarının verdiği üzüntü geçmişle yüzleşmek zorunda olmaları onları zor duruma brakır.

Sandık Kokusu dizi oyuncuları: Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Sandık Kokusu yeni bölüm fragmanı yayınlandığında aşağıdaki linkte yer alacaktır.

Sandık Kokusu 10. Bölüm fragmanı izle!
Yorum yapın