San Diego’da oyunculuk eğitimini tamamlayan Enes Karabıyık, senaristliğini Alan Wenkus’un üstlendiği Amerikan yapımı Codename: Johnny Walker sinema filmindeki oyunculuk kariyeri ile göz dolduracak. Amerikan film endüstrisine hızlı giriş yapan Enes Karabıyık, dünyanın en prestijli prodüksiyon şirketleri arasında yer alan Wallner Media Group ile de bir araya geldi. Wallner Media Ceo’su Jeff Wallner ile yeni projeler üzerinde görüşmelerini sürdüren Karabıyık, modellik ve oyunculuk kariyerinde Amerika’da başarılarının her geçen gün daha da üst seviyelere çıktığını, bir Türk genci olarak ülkemizi gururla temsil ettiğini belirtti. Enes Karabıyık, ayrıca 6-9 Ekim 2022 tarihinde Los Angeles Fashion Week ve 9-15 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan New York Fashion Week maratonu için podyum ve adım tasarımcılığı alanında kendini geliştirdiğini, Türkiye’nin kültürel ve geleneksel esintilerden ilham alarak, adını dünya podyumlarında ve Amerika sinema endüstrisinde duyuracağını sözlerine ekledi.

San Diego’da oyunculuk eğitimini iade edin Enes KarabıyıkAlan Wenkus’un üstlendiği Amerikan yapımı sinema filmindeki senaristliğini: Johnny Walker oyunculuk kariyeri ile göz dolduracak.

film endüstrisine hızlı giriş yapan Enes Karabıyık, dünyanın en prestijli prodüksiyon şirketleri arasında yer alan Wallner Media Group ile de bir araya geldi. Wallner Media’dan Jeff Wallner Media’nın yeni projeleri üzerinde görüşmelerini sürdüren Karabıyık, modellik ve oyunculuk kariyerinde Amerika’da başarılarının başladığı gün daha da üst seviyelere, bir Türk genci olarak ilei gururla gösterimi tahmin ediyorum.

Enes Karabıyık, ayrıca 6-9 Ekim 2022 şehir Los Angeles Moda Haftası ve 9-15 Şubat 2023 hedefinde olan New York Moda Haftası maratonu için podyum ve adım tasarımcılığı yolunda kendinini, Türkiye’nin klasik ve geleneksel esintilerden ilham alındığından, adı dünya çapında podyumlarında ve Amerika’da sinema salonunun duyurulacağını ekledi.

Yorum yapın