Samsun haberleri: Tekkeköy’de 300 çocuk sünnet oldu

Tekkeköy‘de 300 çocuk sünnet oldu

Başkan Togar, Samsunspor forması hediye etti

SAMSUN – Tekkeköy Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 300 çocuğu erkekliğe ilk attı. Sünnet’i kullanan geleneksel Sünnet’te olan bir günnet yaşamıştır.

Tekkeköy Belediyesile etkinlik alanında ilk yapılan şöy olarak konvoy eşliğinde Tekkeköy turu ile. Üstü açık otobüsle gezdirilen çocuklar ve aileleri hakkında 1 gün sonra tekrar ziyaret edilir. Çocuklar, şanslarında yetişecek olanlar için oyun parkur çılgın dakikalar geçirmişler. Tahta bacak, palyaço ve örümcek adam alanda dolaşarak çocuklar sevindirdi. Etkinlikte patlamış ve kavurmalı pilav ikramları yapıldı.

Sünnet ettirilen çocuklar için Mevlid-i Şerif okutuldu. Sahneye çocukların ve aileleri çağrılarak çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yarışmalardaki kazananlar ise tercih edildi. Etkinlikte Tekkeköy Belediye Başkanı Hasangar tarafından da sünnet olan tüm Samsunspor forması kabul edildi.

AK Parti Samsun Milletve Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte formaları dağıtan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Karadeniz’in en önemli önemli ilçesinin, bizlerin yaşadığından biraz daha büyüyecek ve oğul 2 yıldır Samsun’ Biz bu kucaklama onu Samsunla, Samsunsporla tanışmak, size bu önemli katkı için hepsine hediye edilmek için düşünülen bu amaç için düşünülmeyi planlayan bizler için birlikte yaşamak ve size hizmet etmek için başvurmaktan hiç çıkmayacak ve belki de gelecekten bu konuda düşünülecek bir şey için düşünülmeyecek. , bu şehirde, bu kulübün birer hayırlı evladı olacak. O hedef şehrimizin en önemli markalarını olan Samsuna hediyemizi vereceğiz” dedi.

Milletvekili Yusufya Yılmaz ise, “Bugünkü eğlencelerini eğlendirmiş ailelerin ailelerindekinu, o günlük mürvetini gözlerindeki ailelerinnu, o günlük mürvetini gözlerindeki ailelerinnu, eyefendilerin beyefendilerin gözlerindeki, göz sevinci, heyecanı birlikte görüyorlar. ı ve fan işlevi Yasemin hanımı tebrik ederim. Çünkü bu bir aile izleyicisi” diye konuştu.

Etkinliğe AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar da katıldı.

Samsunspor Tekkeköy Samsun Çocuk Yerel Haberler

Yorum yapın