Saksonya Prensesi, Playboy dergisine poz veren ilk aristokrat oldu

Saksonya Prensesi Xenia Florence Gabriela Sophie Iris, bir dergi çekimi için çıplak şekilde kamera karşısına geçti. Prenses, bir dergiye çıplak poz veren ilk aristokrat oldu.

 Tam adı Xenia Florence Gabriela Sophie Iris olan Saksonya Prensesi, erişkin dergisi olan Playboy için poz verdi. Prensesin dergiye poz vermesi, Almanya’da gündem oldu. 

Saksonya’nın son kralı 3. Friedrich’in soyundan gelen Prenses, pozlarını ailesinin onaylamayacağını ancak tolere edebileceklerini söyledi. En azından büyükbabası, son Saksonya Kralı Friedrich August III’ün son fotoğraf çekimini ‘onaylayacağından’ emin olduğunu söyledi.

‘KRAL 3. FRIEDRICH BU POZLARI ONAYLARDI’

Iris, “Bana Kral 3. Friedrich’in çok esprili ve sevgili dolu biri olduğu anlatıldı. Yani bu pozları onaylardı. Onunla aramda özel bir bağ olduğunu hissediyorum” dedi. Fakat ailesinin bu pozları onaylamayacağını tahmin Iris, “Onların bu dergiyi alacaklarını sanmıyorum. Fakat en azından tolere ederler” diye konuştu.

Prenses dergiye verdiği demeçte, sahip olduğu unvan nedeniyle ‘gün boyu önyargılarla savaştığını’ açıkladı. Prenses, “Birilerini memnun etmek için trendlere uymak ya da sürekli estetik ameliyatlar olmak zorunda değilsiniz. Çatlaklarım var ve onları göstermekten gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı. 

(HABER MERKEZİ)

Yorum yapın