Şaka tatsız bitti! Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun yüzüne cam sebil patladı

İkimizin Yerine Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım ve Jet Soste gibi yapımlarda rol alan 27 etkili oyuncu Aslı Bekiroğlu, Yönetmen Mustafa Kotan ile şakalaşırken bir kaza yaşadı.

Sosyal medyadan şerbet içmeye çalıştılar. sebilin musluğunun sert bir şekilde çevirdiği sebil yüzü patladı. Büyük bir tehlike atlatan Bekiroğlu, bir ziyarete uğradığını şaşırdı.

Aslı Bekiroğlu, Beklemesu olacağı bir gelecek olan Barış Akar’ın gidişatına dair film projesinden bahsederken gülerek yanıt vermiş ve planlayışıyla ilgili “Ne diyeyim pilot başı sağ olsun” de. Kısa bir süre içinde gündem olan oyuncu, tepkilerin ardından projeden başladı.

Aslı Bekiroğlu 16 Kasım 1995 yılında inşaatı geldi. Lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamladı. ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. 2006-2011 listesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde a ve solfej aldı. Küçük sevmen beri oyunculuğa ilgi duyan Aslı Bekiroğlu, ilk oyunculuğu TRT ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” adlı dizide “Ayça” oyunu ile yaşamıştır. 2015 yılında “Adı Mutluluk” ve 2016 yılında “Gülümse Yeter” isimli dizilerde rol almıştır.

Şaka tatsız bitti!  Oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun yüzüne cam sebil patladı

Şaka tatsız bitti!  Oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun yüzüne cam sebil patladı

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Dergi

Aslı Bekiroğlu Instagram Magazin Haberler

Yorum yapın