Şahane Hayatım dizisinin Şebnemi Hilal Altınbilek estetikli mi? Hilal Altınbilek hangi yerleri estetikli? Hilal Altınbilek eski hali nasıl?

Şahane Hayatım dizisinin Şebnemi Hilal Altınbilek estetikli mi? Hilal Altınbilek hangi yerleri estetikli? Hilal Altınbilek eski hali nasıl?

Şahane Hayatım dizisinde  Şebnem Gümüşçü karakteriyle oldukça sevilen Hilal Altınbilek’in değişimi sosyal medyada oldukça gündemde. Hilal  Altınbilek katıldığı bir programda açıkladı. Şahane Hayatım dizisi yayınlandığı gün reytingleri fazla olan takip edilen ve sevilen dizi. Dizinin başrollerinde de Hilal Altınbilek bu dizide favori haline gelen isimlerin başında.

1707141060 643 Sahane Hayatim dizisinin Sebnemi Hilal Altinbilek estetikli mi Hilal Altinbilek.webp

Şahane Hayatım dizisinde canlandırdığı Şebnem Gümüşçü de kendisini izleyenleri adeta konuşturuyor. Hilal Altınbilek’in başarılı bir şekilde canlandırdığı bu karakter, seyircilerin unutamayacağım karakterler arasına girdi.

ŞAHANE HAYATIM DİZİSİNİN ŞEBNEMİ HİLAL ALTINBİLEK ESTETİKLİ Mİ?

Bu diziyle birlikte de Hilal Altınbilek’in değişimi sosyal medyada sık sık gündemde yer alıyor. Eski haliyle son hali arasında dağlar kadar fark olan Altınbilek’in estetik doktoru bilearanıp soruldu.

1707141060 248 Sahane Hayatim dizisinin Sebnemi Hilal Altinbilek estetikli mi Hilal Altinbilek.webp

HİLAL ALTINBİLEK HANGİ YERLERİ ESTETİKLİ?

Kendisini oldukça değiştiren Hilal Altınbilek sonunda estetik konusuna katıldığı bir yayında her şeyi açıkladı. Hilal Altınbilek, yalnızca burnunu ve dişlerini yaptırdığını belirtti. “Kıyasladıkları fotoğrafla şimdiki fotoğrafım arasında 10 yıl var. Zaten çok kiloluyum.” şeklinde açıklama yaptı.

HİLAL ALTINBİLEK’İ HALİ

1707141060 68 Sahane Hayatim dizisinin Sebnemi Hilal Altinbilek estetikli mi Hilal Altinbilek.webp

Yorum yapın