Şahane Hayatım 13. bölüm fragmanı yayınlandı? Şahane Hayatım 13. bölüm ne zaman saat kaçta?

Şahane Hayatım 13. bölüm fragmanı yayınlandı? Şahane Hayatım 13. bölüm ne zaman saat kaçta?

Kanal D’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Şahane Hayatım dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

ŞEBNEM’İN GEÇMİŞİ ONA YETİŞİYOR!

Şahane Hayatım dizisi, izleyicileri ekran başına kilitleyen bir yapım. Dizinin kahramanı Şebnem, hayatının en zor anlarını geride bırakıp, şahane bir hayat kurmuşken, geçmişinin izleri peşini bırakmıyor. Şebnem, geçmişinde işlediği suçlarla yüzleşmek zorunda kalacak mı? Yoksa yeni hayatını korumak için her şeyi yapacak mı?

Dizinin son bölümünde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizler için dizinin 12. bölüm özetini ve 13. bölüm fragmanını hazırladık. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu, yayın günü ve saati gibi bilgileri de bulabilirsiniz. Sitemizi takip ederek, Şahane Hayatım dizisi hakkında en güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Şahane Hayatım 13. bölüm fragmanı yayınlandı? Şahane Hayatım 13. bölüm ne zaman saat kaçta?

ŞAHANE HAYATIM 12.BÖLÜM ÖZETİ

Şahane Hayatım dizisinin 12. bölümünde, Şebnem’in hayatı altüst oluyor. Onur, Melisa’nın kocası Ahmet’in ortaya çıkmasıyla, Melisa’nın yalanlarını öğreniyor. Melisa, Onur’u elde etmek için her yolu deniyor. Onur ise Şebnem’e olan aşkını itiraf ediyor.

Aysel, Şebnem’in geçmişini araştırıyor. Seda ve Harun’un Şebnem’e yardım ettiğini anlayan Aysel, onlara da savaş açıyor. Aysel, Şebnem’in geçmişindeki sırları ortaya çıkarmak için elinden geleni yapıyor.

Mesut, Şebnem’e karşı duygularını bastıramıyor. Şebnem ise Mesut’a karşı kendini savunmaya çalışıyor. Selo, Mesut’un Şebnem’e olan ilgisini fark ediyor. Selo, Şebnem’i Mesut’tan uzaklaştırmak için baskı yapıyor.

Şebnem, tüm bu sorunlarla başa çıkmaya çalışırken, bir de geçmişinden gelen bir tehditle karşı karşıya kalıyor. Şebnem, geçmişinde işlediği bir suçun bedelini ödemek üzere. Şebnem, kendini kurtarmak için Mesut’un kapısını çalıyor. Mesut, Şebnem’e yardım edecek mi? Şebnem, Mesut’a her şeyi anlatacak mı?

Şahane Hayatım 13. bölüm fragmanı yayınlandı? Şahane Hayatım 13. bölüm ne zaman saat kaçta?

ŞAHANE HAYATIM 13.BÖLÜM FRAGMANI

Şahane Hayatım dizisinin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Şebnem’in geçmişinden gelen bir adamın, Şebnem’i kaçırdığı görülüyor. Şebnem, hayatının tehlikede olduğunu anlıyor. Şebnem, kendini kurtarabilecek mi?

Onur, Şebnem’in kaybolduğunu öğreniyor. Onur, Şebnem’i aramaya başlıyor. Onur, Şebnem’i bulabilecek mi? Onur, Şebnem’e olan aşkını söyleyebilecek mi?

Mesut, Şebnem’in başına gelenlerden kendini sorumlu tutuyor. Mesut, Şebnem’i kurtarmak için harekete geçiyor. Mesut, Şebnem’e ulaşabilecek mi? Mesut, Şebnem’e olan duygularını açıklayabilecek mi?

Melisa, Onur’un Şebnem’i aradığını görüyor. Melisa, Onur’u Şebnem’den vazgeçirmek için yeni bir plan yapıyor. Melisa, Onur’u elinde tutabilecek mi?

Aysel, Şebnem’in geçmişini öğreniyor. Aysel, Şebnem’in sırlarını herkese duyurmak için hazırlık yapıyor. Aysel, Şebnem’in hayatını mahvedecek mi?

Seda ve Harun, Şebnem’e yardım etmek için uğraşıyor. Seda ve Harun, Şebnem’in arkasında duracak mı? Seda ve Harun, Aysel’in oyunlarına karşı koyabilecek mi?

Selo, Mesut’un Şebnem’e gittiğini görüyor. Selo, Mesut’u Şebnem’den uzak tutmak için ne yapacak? Selo, Mesut’un hayatını zorlaştıracak mı?

Tüm bu soruların cevabı, Şahane Hayatım dizisinin 13. bölümünde!

OYUNCULARI VE YAYIN BİLGİLERİ

Şahane Hayatım dizisi, başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cevadzade, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bir yapım. Dizinin yönetmeni Cem Karcı, senaristi ise Eylem Canpolat. Dizinin yapımcısı ise Ay Yapım.

Şahane Hayatım dizisi, her hafta cumartesi akşamları saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizinin bölümlerini ve fragmanlarını Kanal D’nin resmi web sitesinden ve YouTube kanalından da izleyebilirsiniz.

İŞTE ŞAHANE HAYATIM 13.BÖLÜM FRAGMANI

Yorum yapın