Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı’nın eleştiri videosunu ti’ye aldı: ‘Babababa’ diyesim geliyor

Komedyen Şahan GökbakarDevlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı antalyaHaşim İşcan Kültür Merkezi’nin bakımsızlığına ilişkin ‘rezalet’ sözlerini kullandığı paylaşımına esprili bir yanıt verdi. Gökbakar, evinin bahçesinde dolaşırken çektiği videoda, “Belediye burada hiçbir şey yapmamış. İnanılır gibi değil. İnsanlar şaşırıyor ve ben bunların karşısında resmen ‘babababa’ demek istiyorum.” dedi.

ÜNLÜ KOMEDYENDEN EN ÇOK KONUŞULAN GÖRÜNTÜLERE GÖNDER

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, antalyaHaşim İşcan Kültür Merkezi önünde video çekerek, merkezin ne kadar bakımsız olduğunu göstererek Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne tepki gösterdi. Ancak binanın yönetiminin Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntüler üzerine tartışma başlarken, komedyen Şahan Gökbakar olaya esprili bir gönderme yaptı.

Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı'nın eleştiri videosunu Ti'ye götürdü: 'Babababa' demek istiyorum.

“BABABABA DİYORUM, GELİYOR”

Gökbakar, çektiği videoda, “Merhaba, şu anda kendi evimin, özel mülkümün bahçesinde dolaşıyorum. Tamamı bana ait. Bir de bakın… Şu mermerlerin halini görüyor musunuz? Görür müsünüz? Kapıya bakar mısın? Kelimenin tam anlamıyla göğsüme geliyor. Bir insan buraya nasıl girebilir? Biraz.” Daha çok dolaşayım. Bakın ben devletin müdürüyüm, ben devletin müdürüyüm. Görebiliyor musun? Kelimenin tam anlamıyla boyanmamış ahşaptır. Belediye burada hiçbir şey yapmadı. Bu inanılmaz. İnsanlar bunu görünce şaşırıyor ve kelimenin tam anlamıyla ‘baba’ demek istiyor.” dedi.

Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı'nın eleştiri videosunu Ti'ye götürdü: 'Babababa' demek istiyorum.

NE OLDU?

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Antalya ziyareti sırasında Haşim İşcan Kültür Merkezi’nden bir video paylaştı. Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu’nun ortak kullandığı Haşim İşcan Kültür Merkezi’ndeki bakımsızlıktan şikayetçi olan Karadağlı, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne, “Bu bir rezalet. Hiçbir şey yapılmadı. Gerçekten. Utanç verici, inanamıyorum. Bina sanki savaştan çıkmış gibi berbat bir durumda.” Belediye bunları görmüyor mu? “dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yaptığı açıklamada, binanın işletmesinin Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğunu belirterek, “Seçime 2 gün kala bazı kişilerin geldiğini görüyorum. oy Heyecan daha da arttı. Genel Müdürleri Tamer Karadağlı’yı siyaset yapması için Antalya’ya gönderdiler. Şimdi Kültür ve Turizm Bakanımıza, Devlet Tiyatroları Genel Müdürümüze açık çağrı yapıyorum. Belediyenin 2006 yılında Bakanlığa tahsis ettiği Haşim İşcan Kültür Merkezi Tesislerinin onarım, bakım ve onarımı, sözleşmede açıkça belirtildiği üzere Bakanlığın sorumluluğundadır. “Kamuoyunu yanıltıcı siyasi propaganda yapmak yerine bu arkadaşın genel müdür olarak görev yapıp yapmadığını bilmesi gerekirdi” dedi.

Karadağlı, “Biz orada sadece kiracıyız. Ben de protokolümüzdeki yazıyı okuyorum; ‘Bu protokol süresince gayrimenkulde oluşması muhtemel temel bakım, onarım ve onarım giderleri gayrimenkul sahibi tarafından karşılanacak,’ dedi. Kullanıcıların talebi doğrultusunda oluşan basit bakım, onarım, tadilat ve onarım masrafları ise DÖSİMM tarafından karşılanacaktır.’ “Yani musluk bozuk, içerideki ufak tadilatlar bize ait. Tekrar ediyorum, biz sadece bakanlığın, devlet tiyatrolarının, opera ve balenin, kültür merkezinin kiracısıyız. Binanın dış bakım ve onarımı sadece belediyeye aittir. Sayın Başkan lütfen protokolü dikkatle okuyun.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Şahan Gökbakar, Tamer Karadağlı'nın eleştiri videosunu Ti'ye götürdü: 'Babababa' demek istiyorum.

Tamer Karadağlı Şahan Gökbakar Muhittin Böcek Antalya Sanat 3. Sayfa Dergi Haberleri

Yorum yapın