Safiye Soyman’dan tartışma yaratacak aldatma açıklaması: Her erkek yapar, bana hissettirmiyorsa yapsın

Konser için görünüşte Nişantaşı’nda görüntülenen basit Safiye Soyman’a Derya Tuna’nın “Çapkın bakara bakmadan yok bence. Ben güzel gidişatlarına bakarım. Hanımlar bana kızmasın amadan bir kadından bir şey gelmezse hiçbir şey olmaz” açıklamaları soruldu.

Derya Tuna’nın hakkı olan Soyman, “Derya doğru değil, hep biz yapıyoruz mi? Her şey yolundaki ki bitiyor” dedi.

Safiye'dan sohbet edecek Soyman'ı benzetmiyor: Her erkek yapar, bana hissettirirsa yapsın

Muhabir “İrem Derici hakkında hakkında herhangi bir kelime hakkında? Cem Bey’in telefondan görünüş çıktı, orada çapkınlık Fa. şuna göre ise Soyman şu ifadeleri kullandık:

“Adam şirket mi yönetiyor? Şirket yönetir, kendi normal işletimi çalışması için. Ama kullanıcı profilini yine derseniz bu beni aşar. Böyle bir şeyi Faik Bey’de görsem iş adamım, iş için derim ama de işkilim. Hele bir de iş yapmayı planlıyorum. Ben de Faik Bey’den şüphelenirim. Bu yüzden eşlerinizi lütfen geçinmek istemiyorsunuz, seviyorsanız onu çok karıştırmayın.

Muhabirlerin “Gizli yapıyorsa, haberiniz olmadan bir çapkınlık yapıyorsa o birazcık zaman mı yapacak mı düşünüyorsunuz?” soruna ise Soyman, yeni tartışma yaratacak: sözlerle yanıt verdi

“Toler, benim haberim yoksa yok ediyorsa yapıyor ama bana hissettirmesin, bana saygı duysun. Her erkek yapıyordur, çok tapan da değil değil. haber gösteri, o herkes Faik Abisi. Ama bir yerde bir yerde bırakırım, benim ile işim yok hadi yallah der hazırım” dedi.

Haberler.com – Dergi

Safiye Soyman, Faik Öztürk, Dergi, Haberler

Yorum yapın