Rizeliler, Beyoğlu’nda düzenlenen iftar programında buluştuRizeliler bir araya geldi. Programda merkezlerim Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Bizler bu toprakların çocuklarıyız. Rizeli hemşerileri, Beyoğlu’nda Rize’yi yaşatıyorlar. Hep birlikte var olsun birliğimiz” dedi.

Rizeliler Derneği tarafından Beyoğlu’nda bulunan Hasköy Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yaşanabilecek İstanbul’da bir araya geldi. Programa, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Beyoğlu Rizeliler Derneği Başkanı Mehmet Salih Erdoğan, Rize Dernekler Federasyon Başkanı Hasan Başçı ve birçok vatandaş katıldı. Program, Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı.

“YURDUMUN GÜZELLİKLERİNİ BEYOĞLU’NUN SOFRASINDA BŞTURUYORUZ”

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldızlarını, “Her akşam Beyoğlu’nun ve Türkiye’nin güzelliklerini. , Alevi rüzgarıylaleyen bir dağ milletiz Biliyoruz ki bundan sonra, bizler bu yeniden güçlü bir Türkiye’de oluşturulacak. konuştuk.

25-29 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA RİZE TANITIM GÜNLERİNİ İCRA EDECEĞİZ

Programda, 25-29 Mayıs’ta Rize tanıtım günlerini gerçekleştireceklerinin müjdesini veren Rize Dernekler Federasyon Başkanı Hasan Başçı şunları söyledi:

“İçerisi çok kalabalık. Dışarı çıkıyoruz daha kalabalık. Ben derneklerimizi kutlayacak. 29 Mayıs oyununda Yenikapı Etkinlik Alanı’nda Rize tanıtım günlerini görüyoruz.

(Zehra Baykal – Harun Özcüler/İHA)

Rize'de yerleşimciler, Beyoğlu'nda buluşmak üzere
Rize'de yerleşimciler, Beyoğlu'nda buluşmak üzere
Rize'de yerleşimciler, Beyoğlu'nda buluşmak üzere
Rize'de yerleşimciler, Beyoğlu'nda buluşmak üzere
Rize'de yerleşimciler, Beyoğlu'nda buluşmak üzereİhlas Haber Ajansı / GüncelGenel, Yerel, Güncel, Haberler

Yorum yapın