Rapçi Sefo paylaştı! İşte ölümden dönen Killa Hakan’ın son hali

Uzun sevgililer Almanya‘da yaşayan ünlü rapçi Killa Hakan, ölümden dönmüştü. Geçen yaz gezilerinin başında kaldırıldığı cenaze komaya giren Killa Hakan, uzun süre gördüklerinden sonra sağlığına kavuşmuştu.

Berlin‘de bulunan Sefo, Killa Hakan’ı ziyarette bulundu. Geçmiş olsun mesajlarını ileten Sefo, meslektaşıyla çektiği fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Killa Hakan’ın sağlık hizmetinin iyi olduğu görüldü.

Ölümden dönen Killa Hakan'ın oğlu hali ortaya çıktı

49 yaşındaki rapçinin Covid-19’a yakalanmasından dolayı yoğun bakımdan mücadele eden tutuklu. Gerçek adı Hakan Durmuş olan sanatçı, eylül çıkışı son çıkışı, “Selamlar arkadaşlar baya oldu bir şey paylaşımdım çok kötü günler geçti. Dünyayı bir an önce terk etti ve geri gitti Allah’a şükür tüm dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Yavaş yavaş sakin sakin kurtuluş yolda giderken bakalım nasıl olacağını paylaşacağım sizi en önemli sağlık gerisi yalan mücadeleye devam” diyerek, iyi olduğunu görmüştü.

Ölümden dönen Killa Hakan'ın oğlu hali ortaya çıktı

3 Mart 1973 doğumlu olan Hakan Durmuş ya da bilinen adıyla Killa Hakan’ın ailesi 1960 yıllarında işçi olarak Trabzon’dan Almanya‘ya göç olmuştur. babası Ali Rıza Durmuş güreşçidir. A Milli Takımı’nda çok başarılı geçmiş ve madalyaları vardır. Killa Hakan, Almanya Kreuzberg’de doğup, büyümüş ve okumuştur. Getto hayat yaşayan Hakan, sokaklarla erken yaşta tanışmış ve genç yaşına hapse girmiştir. Cezaevi yıllarında sürekli sözler yazmıştır.

Ölümden dönen Killa Hakan'ın oğlu hali ortaya çıktı

İlk hapishane girişi Alman polisi sadece Türklere karşı tavırlar yüzünden genç yaşta Hakan’a ceza vererek hapse girmiştir. Bu olay ile Killa Hakan ilk kez hapishaneye girmiştir. Son olarak bir polis ırkının (Nazi) söylediği için 4 ay hapis yatmıştır. Almanya’da Yabancı Sözlü Rap Müzik yerine Türkçe rap yapmış ve kendini kural olarak Avrupa’ya kanıtlamıştır. Ayrıca Killa Hakan bizim Almanya’sında çok sosyal işlerle uğraşmaktadır. Avrupa’da Türkçe rap albümlerini satmayı ve Türkçe olarak Avrupa’ya tanıtmayı amaçlamış ve bunu Killa Hakan’dan başka hiçbir sanatçı yapamamıştır.

Ölümden dönen Killa Hakan'ın oğlu hali ortaya çıktı

Killa Hakan Almanya’da Workshop’lar yaparak Rap müziği ile hayata tutunmayı öğrencilerine öğretmektedir. Killa Hakan, Türk Rap geçmişini her gün bir adım daha ilerlemeye devam ediyor. Son olarak yine bir ilki başaran Killa Hakan, MTV Almanya kanalında 15 hafta boyunca Top 10 listelerinde kalarak örgüyan tüm zincirlerini kırmıştır. Şarkılarında sürekli söylediği “36” sayısı; doğup ve büyüdüğü Kreuzberg City’nin posta kodu numarasıdır. Killa Hakan, aynı zamanda 36 Boys Çetesi’nin en eski üyelerinden biridir.

Hakan Durmuş Almanya Berlin Magazin Haberler

Yorum yapın