Radyo programcısı ve stand-up şovlarıyla tanınan Yasemin Şefik ve ünlü oyunculara rollerine özel eğitimler veren spor eğitmeni Burcu Kuş, İstanbul’dan Marmaris’e uzanan yelken seyri maceralarını sosyal medyadan vlog olarak yayınlıyor. Geçtiğimiz günlerde seyre çıkan ikili yolculuk boyunca başlarından geçenleri sosyal medyadan takipçileriyle paylaşırken, kadınların her şeyi yapabileceklerinin altını çiziyor. Şefik ve Kuş’un ilgiyle takip edilen gün batımı canlı yayınında Bergüzar Korel, Halit Ergenç ve Alican Yücesoy oldu. Halit Ergenç, canlı yayında Burcu Kuş ve Yasemin Şefik’e “Böyle bir proje yaptığınız için sizi tebrik ediyorum. Çocukluğumdan bu yana denize ilgim var. İlk olarak windsurf ile başladım. Surf ile alıp başımı gitmek istiyordum. Bu isteğimi yelkenliye çevirdim. Hatta ailece tatilerimizde denizin üstünde uzun zaman geçirdik. Hayatımı teknede, su üstünde yaşayarak geçirebilirim” dedi.

Yasemin Şefik ve ünlü oyuncuların rollerine özel eğitimler veren spor eğitmeni Burcu Kuş, İstanbul’dan Marmaris’e yelken seyrini sosyal medyadan vlog olarak yayınlıyor. Geçen günlerde seyre inmekte olan ilk yolculukları sosyal medyadanlarla paylaşırken, her şeylerini çiziyor. Bergüzar Korel, Halit Ergenç ve Alican Yücesoy oldu.

Halit Ergenç, canlı yayında Burcu Kuş ve Yasemin Şefik’e “Böyle bir proje için sizi tebrik ederek. Çocukluğumdan bu yana denize ilgim var. İlk olarak rüzgar sörfü ile başladı. Sörf ile başımı gitmek. Bu isteklerimi yelkenliye ürünlerim. Hatta ailece tatilerimizde denizin üstünde uzun zaman geçirdik. Hayatımı teknede, su üzerinde yaşayarak geçirebilirim” dedi.

Yorum yapın