Project Playtime ne zaman çıkacak?

Oynaması ücretsiz çok oyunculu korku oyunu Project Playtime’ın ne zaman çıkış yapacağı korku oyunu hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, Project Playtime ne zaman gelecek? İşte detaylar…

PROJE OYNATMA ZAMANI NE ZAMAN ÇIKACAK?

MOB Games’in yaptığı duyuru ile oynaması ücretsiz korku oyunu Project Playtime, 6 Aralık 2022 tarihinde erken erişim ile Steam’de sürülecek.

Project Playtime ne zaman gelecek?

PROJE OYNATMA ZAMANI KONUSU NE?

PROJE: PLAYTIME, altı oyuncunun oyuncak fabrikasında dolaşan korkunç bir canavardan sağ kurtulurken dev bir oyuncak yaratmaya çalıştığı, oynaması ücretsiz çok oyunculu bir korku oyunudur. Yedinci bir oyuncu canavarı kontrol eder ve kendisine yalnızca bir hedef verilir: Herkesi bulun ve öldürün.

İlgili Haberler

YouTube video

Dünyanın en büyük oyuncak şirketi Playtime Co.’da Kaynak Çıkarma Uzmanı olarak çıkarmaya hoş geldiniz! Fabrikanın kapalı çevrelerinin devasa oyuncak yapısını çıkarmaktan sorumlu özel birime birini atadınız. Parçalar şifreli şifrelerin arkalarında kilitli ve bir zamanlar büyülü olan bu yerleri ele geçiren ucube canavarlar tarafından korunuyor. Parçaları, canavarlarla her türlü temastan kaçınılmalı ve en önemlisi… ölmeyin.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayın

Kendinizi 6’ya 1 hayatta kalma savaşına son verecek. Altı oyuncu Survivor rolünü üstlenecek. Birlikte, hayatta kalmaya yönelik hesaplamaları hesaplamalı ve destansı değerleri bir oyuncak yapmalıdırlar. Bir oyuncu Canavar rolünü üstlenecek. Hepsi avlarını yakalayıp incelemek için kullanılan benzersiz bir dizi becerisi sunan, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç karakter var.

Project Playtime ne zaman gelecek?

  • TOPRAK – Hayatta kalanlar, GrabPack olarak bilinen güçlü bir aracı kullanır. İki uzun, uzatılabilir kolla çoğu şeyi yapabilirsiniz. İster ağır bir nesne taşıma, ister uzaktan bir şey kapıyor, anahtarları tamamlıyor veya kapıları kavrayarak canavarın suratına çarparak kapatıyor olsun, GrabPack fazlasıyla yeteneklidir.
  • MANİK ÇANAVARLAR – Bir canavar olarak, her biri bir Playtime Co. oyuncağına dayanan canlı, devasa bir canavarlık olan üç farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Huggy Wuggy, Mommy Long Legs ve yeni gelen Boxy Boo, kendi yetenek setlerini ve benzersiz oyun tarzlarını sunuyor. İster Huggy ile manyak bir canavar, Annenle hızlı ve çevik, ister Boxy ile plastik bir avcı olmak iste, bu amaca uygun bir canavar var.
  • SABOTAJ – Canavarlar her zaman sürpriz unsur isteyecektir. Oyuncak Biletlerini kullanarak (Oyuncak Biletleri sadece oyun oynayarak kazanılabilen oyun içi bir para birimidir. Bu patronu satın alamazsınız, kazanmak için ödeme yoktur), Sabotaj verilen yeni yetenekler adı satın alabilir ve yükseltebilirsiniz. Bunlar, oyunculara atlamanızı sağlar. Hayatta kalanları kör etmek, uzun bubi tuzağına son vermek, GrabPack’lerini yok etmek ve çok daha fazlasını yapmak için bunları kullanın.
  • KORKU FABRİKASI – Playtime Co., Oyuncak imalat sanayisinin kralıdır ve siz de onun içindesiniz. Bu karmaşık fabrikanın birçok farklı bölümü içeren iki büyük haritayı görüyor. Sahte altından heykelleri olan son teknoloji bir tiyatro ve oyunların bol olduğu bir üretim alanı.
  • DAHA İYİ & DAHA GÜÇLÜ – Hayatta kalanlar arasında bir yerleşik yetenekle sınırlı olmayacak. Perks ile daha da esnetin ve kendi sınıfınızı oluşturun! Oyuncak Biletleri ile ikramiye satın alabilir ve yükseltebilirsiniz (Oyuncak Biletleri, yalnızca oyun oynayarak kazanılabilen oyun içi para birimidir. Bu satın alamazsınız, kazan-kazan seçeneği yoktur). Bu avantajlarla, hayal ettiğiniz Survivor türü olabilirsiniz. Bulmaca Ustası veya Medic, Speed ​​Demon veya Shadow Walker; Ancak oynamak istediğinizle kaplıdır.
  • İYİ GÖRÜNMEK – Karakterinizin yapısını bir sonraki seviyeye taşımak ister misiniz? PROJE: PLAYTIME, sürekli olarak yeni kozmetik ürünler sunan dönüşümlü bir mağaza ve 100 seviye kozmetik görkem sunan sezonluk bir OYUNCAK KUTUSU sunuyor. Hayatta kalmak için savaşırken harika görünün. Veya canavar sizseniz, birkaç kişiyle ayırırken harika görünün.

Project Playtime ne zaman gelecek?

Yakupcan Aydemir

Ne zaman Steam Gamegar Haberleri

Yorum yapın