Prenses Kate’in ‘montaj’ fotoğrafı sonrası Prens William’ın aldatma iddiaları ortaya çıktı

KAFES Prenses Kate Middleton, Ocak ayının başında gizemli bir karın ameliyatı geçirdi ve bir süre hastanede kaldıktan sonra aniden ortadan kayboldu. gizemli bir şekilde haber Kabul edilemeyen Kate hakkında “boşanma” iddiaları ortaya atıldı. Prens William’ın uzun süredir Kate’i Leydi Rose Hanbury ile aldattığı ve artık ilişkisini saklama ihtiyacı duymadığı iddia edildi. Ayrıca Kate’in boşanmayı bir an önce kamuoyuna duyurmak istediği ve karın ameliyatının süreci kurtarmak için ortaya atılan bir uydurma olduğu da söylentiler arasında.

Prens William ile boşanma iddiaları Prenses Kate'in 'montaj' fotoğrafının ardından ortaya çıktı

HABER AJANSLARI FOTOĞRAFI YAYINDAN KALDIRDI

Söylentiler artarken Prenses Kate’in çocuklarıyla Anneler Günü fotoğrafı paylaşması da gözden kaçmadı. Ancak paylaşılan bu fotoğraf karesinde onlarca manipülasyon yapıldığı ve bunun gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Associated Press ve Reuters gibi haber ajansları, tahrif edildiğini tespit ettikleri için fotoğrafı sayfalarından kaldırdılar.

Prens William ile boşanma iddiaları Prenses Kate'in 'montaj' fotoğrafının ardından ortaya çıktı

KURULUMUN KENDİ HATASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Fotoğraftaki montaj ortaya çıkınca Prenses Kate, manipülasyonları kendisinin yaptığını söyleyerek özür diledi. Kate, açıklamasında şunları söyledi: “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de deneysel fotoğraf düzenlemeye çalışıyorum. Dün paylaştığımız fotoğrafın yarattığı karışıklıktan dolayı özür dilerim. Umarım herkesin Anneler Günü çok mutlu geçmiştir.”

İngiliz Kraliyet Ailesi gibi bir yapının bu kadar acemice hamleler yapmayacağını bilenler şüphelenmeye devam ederken, Prens William’ın Independent UK gazetesinde Kate’i aldattığı iddia edilen Lady Rose Hanbury hakkında övgü dolu bir yazı yayınlaması kafaları karıştırdı. akıllarda soru işareti. Leydi Rose Hanbury’nin önce halk arasında popüler olacağı, ardından da yeni kraliçe olacağı söyleniyordu.

1710493178 292 Prenses Katein montaj fotografi sonrasi Prens Williamin aldatma iddialari ortaya

Kate Middleton Prens William Galler Sayfa 3 Magazin Dünya Haberleri

Yorum yapın