Popile ünlü isimlerle video hediye seçeneği oluşturduÜnlü isimlerin taraftarları için hediye videosu dikkat çekiyor. Serdar Ortaç’tan Hande Yener’e kadar Türkiye’nin tanıtımlarının tanıtımları platformda yayınlanıyor.

Ünlüler size gönderilen özel kutlama mesajları çevrimiçi bir video platformu Popile Türkiye’nin en bilinen isimlerini buluşturdu. Ünlü isimleri 2020’nin sonunda kullanıcıyla buluşan Popile’de kişiye özel kutlama, kutlama ve ziyaretçilere ile iletilmek toplantıları seslendiriyor.

Platformda 100’den fazla ünlü isim karşılıyor. Ünlüler tarafından tercihe göre kişi tarafından seçilen ya da kişi tarafından seçiliyor. Ünlünün profilindeki “video iste” sıkı sıkıya tutuluyor. Ardından “kimden, kime kime” yazılıyor. ‘Hediye’ ya da ‘kendim için’ elinize alışıyorsunuz. ardından sunulan seçeneklerin iletilerek sistem çalıştırma. Platform ücretlendirme seçilecek bir sivil toplum bira hediye edilecekta.

Pop isminin sevilen isimleri Serdar Ortaç ile Hande Yener, ünlü ve ünlü TV Sunucusu Alişan, oyuncu Erkan Petekkaya, ünlü komedyen Yavuz Seçkin, teknik direktör Yılmaz Vural, Efsane kaleci Rüştü Reçber, Survivor’un sevilen yarışmacıları, dijital dünyanın en ünlü içeriği olanlar ve çok daha fazla popile.com’da yedi özel günlerine ortak oluyor. Popile’den, onun videosu ile Haçiko Derneği, TEGV, Parıltı, Alzheimer gibi kullanıcılar seçtikleri kuruluşlarına destek sağlanıyor. Platform, sitede yapılan bu bağışları.

Popile, Azerbaycan’dan gözü görünce Orta Doğu’ya dikti

Platformdan yapılana göre, yakın zamanda Azerbaycan’a açıldı. Azerbaycanlılar tarafından sevilen isimler platforma katmaya devam ediyor. Sıradaki hedef olarak Orta Doğu belirlendi. Orta Doğu’da çok Türk dizisi, hatta ve karakter büyük bir hayranlıkla takip ediliyor.

5 başlangıç ​​tarafından kuruldu

22 yaşında okul arkadaşı olan 5 girişimci; Kemal Tepret, Ertuğrul Uçar, Mete Acar, İsmet Berkay Çelik ve Oğulcan Tümdoğan 100’den fazla ünlünün sistemi dahil olduğu için Popile’yi 28 Aralık 2020’de hayata geçirilmiş. – İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / DergiDergi, Haberler
Yorum yapın