POP müziğin ünlü gruplarından İzel, Çelik, Ercan yeniden bir araya geliyor. Yayınladıkları şarkıların hit olmasıyla 90’lı yıllarda pop müziğe damga vuran grup daha sonra dağılmıştı. Kariyerlerine solo olarak devam eden Çelik Erişçi, İzel Çeliköz ve Ercan Saatçi, bir süre de dargın kalmıştı. Birçok kez farklı yapımcılardan ve markalardan tekrar birleşmeleri yönünde teklif alsalar da bir araya gelmeyen üçlü, yıllar süren ayrılığa son verdi. 30 yıl sonra yeniden bir araya gelen ekip, ilk konseri ağustos ayında verecek. Grup İstanbul’da sahneye çıkarak müzikseverlerle yeniden buluşacak.

POP müziğinin ünlü gruplarından İzel, Çelik, Ercan yeniden bir araya geliyor. Yayınladıkları şarkıların hit olmasıyla 90’lı pop müziğe vuran grup daha sonra dağılmıştı.

Kariyerlerine solo olarak devam eden Çelik Erişçi, İzel Çeliköz ve Ercan Saatçi, bir süre de dargındı. Yıllarca yeniden yapımlardan ve markalardan tekrar önerilerini teklif alsalar da bir araya gelmeyen üçler, bitirecek olan oğullar verdi.

30 yıl sonra bir araya gelen ekip, ilk konseri ağustos olacak. Grup İstanbul’da sahneye müzikseverlerle yeniden buluşacak.

Yorum yapın