Pink Floyd 30 yıl sonra Ukrayna için “Hey Hey Rise Up” isimli şarkıyı çıkaracak

müzik grubu gruplarından Pembe Floyd, onlarca yıl aranın ardından Ukrayna’ya destek amacında bir şarkı için toplandı. Gruptan yapılan, Pink Floyd’un “Hey Hey Rise Up” (Hey Ayağa Kalk) isimli şarkının 8 Nisan Cuma günü tanımlanacağı belirlendi. Bu şarkı, grubu 30 yıl aradan sonra gibi ilk şarkı olarak kayıtlara geçecek.

Açıklamada, eğitimde yarışmacıların içinde, şu an Kiev’de yetiştirilecek ve yarışmacı sınıfındaki yarışmacıların yarışmacıları Andriy sınavında yarışmanın eğitimine verildi. Şilivnyuk’un adı geçen Şubat adaylığı Kiev’deki bir adaydaği şarkı Instagram’da yayınlanmış ve bir protesto parçası eser sanatçıları beğenilmişti.

Pink Floyd 28 yıl sonra Ukrayna için 'Hey Hey Rise Up' isimli fotoğrafı çıkaracak

Ünlü İngiliz rock grubu Pink Floyd’un üyelerinden, bundan önce son olarak 1994 yılındaki “The Division Bell” albümünün kaydı için bir araya geldikleri. Öte yandan geçençarşamba günü yeni şarkının seslendirilmesinde solist ve gitarist David Gilmour’un yanı sıra, grup gitaristi Guy Pratt ve klavyede Nitin Sawhney yer aldı.

Pink Floyd 28 yıl sonra Ukrayna için 'Hey Hey Rise Up' isimli fotoğrafı çıkaracak

Türkiyelı akrabaları olan David Gilmour, şarkının üretim aşamasının devamı ile sürekli iletişim halinde olduğunu belirtti. Gilmour, bu telefon görüşmeleriyle ilgili olarak, “Ona telefonda şarkının bir seçmem ve onayını aldım. İkimize de gelecekte bir günle birlikte bir şeyler gerçekleştirme” yan ifade yer verdi.

Vladimir Zelenskiy, Vladimir Putin, Pink Floyd, Ukrayna, İşgal, Rusya, Savaş, Magazin, Yaşam, Dünya, Güncel, Haberler

Yorum yapın