Pınar Kızılkaya kimdir? Pınar Kızılkaya kaç yaşında, nereli? Pınar Kızılkaya hayatı ve biyografisi!

İSTANBUL (survivorallstar2022.com) – Pınar Kızılkaya kimdir? dergi Bununla birlikte satın alınabilecek olan ve Sivrioğlu ile birlikteliği ile gelen Pınar Kızılkaya’nın hayatı merak ediliyordu. Peki, Pınar Kızılkaya kimdir? Pınar Kızılkaya kaç yaşında, nereli? Pınar Kızılkaya ne iş yapıyor? Pınar Kızılkaya hayatı ve hayatı nedir? İşte bizim haberimizde…

PINAR KIZILKAYA KİMDİR?

Öğrenim İstanbul’da başladı. Liseyi radyo. üniversiteden sonra eğitimine Gazi Üniversitesi Sinema ve Televizyon yayını devam etti.

Pınar Kızılkaya kariyerine 2008 yılında video dükkanı olarak adım attı. 2011 yılında Acun Medya çatısı altında Proje Yöneticisi olarak mezun olmuştur. Acun Medya’da Got Talent, The Voice, Sürprizimiz Var, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor, Para Bende, Exatlon ve Dancing with Stars gibi yarışma ve program formatlarında yer aldı. Ayrıca Dominik Cumhuriyeti’nde çalıştı. Masterchef Türkiye, Exatlon Brezilya, Exatlon Romanya, Exatlon Estados Unidos programlarında görev aldı.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

Somer Sivoğlu, 25 Mayıs 1971 günü yapılmak üzere, 1995 yılında akademik kariyer için Avustralya’ya gitti. Ustalıkla şeflik kariyerine adım attı. Bir restoran zincirlerinde yöneticilik yaptıktan sonra Sydney’de menüsündeki pek çok meze ve klasik mutfakna ait olan bir restoran açtı.

Misafir olarak Türk mutfağını tanıtmak için MasterChef Avustralya’da yer aldı. 2015 yılında Türk mutfağını sevdirmek için bir kitap hazırladık. 2001 yılında Aslı Sivrioğlu ile evlenen Somer Sivrioğlu, 2 çocuk atlattı. Çift 18 yıl sonra boşandı.

Somer Sivrioğlu, şu anda MasterChef Türkiye’de de jüri üyeliği yapıyor.

survivorallstar2022.com – Gündem

Somer Sivrioğlu, MasterChef, İstanbul, Türk, , Haberler

Yorum yapın