Pınar Deniz’in alay konusu olan konuşması Rihanna’dan alıntı mı? Sözleri neredeyse aynı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, önceki akşam düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi Kadın Oyuncu” seçildi. Ödülünü koyduktan sonra yaptığı konuşmayla sosyal medyanın olmamasına devam eden ve tepki çeken Deniz’in Rihanna’yı örnek alarak bir konuşma yaptığı ileri sürüldü.

“DÜNYAYI KURTARMA İSTEĞİ BENİ OYUNCU YAPTI”

Ödülünü getirdikten sonra konuşan Pınar Deniz, “Çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi… Herhalde başka bir duygu ile tanıştığımda olabilir. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma anlattıkları, ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmemem ve onlara dokunmamam lazım’ dedim ve tam bu duygu beni şu bir oyuncu yaptı” ifadesini kullandı.

Pınar Deniz'in alay konusu olan konuşması Rihanna'dan alıntı mı?  Sözleri neredeyse aynı

RIHANNA’NIN SÖZLERİNİ Mİ ÖRNEK ALDI?

Deniz’in bu sözleri Rihanna’nın 5 yıl önce Harvard’da bulunduğu yere benzetildi. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, yıllar önce yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullanmıştı: “5 veya 6 yaşlarındayken reklam gruplarıü ve dünyanın başka yerlerinde diğer ülkelerdeki acı çektiklerini izledilermi defterleri. Cennete.

Pınar Deniz'in alay konusu olan konuşması Rihanna'dan alıntı mı?  Sözleri neredeyse aynı

İlgili Haberler

Ecem Altan

Pınar Deniz Rihanna Magazin Haberleri

Yorum yapın