Perihan Mağden’in aynı adlı romanından uyarlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?, 24 Mart’ta izleyiciyle buluştu ve ilk 3 günlük performansıyla 19,410,000 saat izlendi. Böylece Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 3. sıradan giriş yaptı. Ayrıca 33 ülkede Top 10’e girdi. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? ilk üç günlük izlenmeye göre Netflix’in yerli dizileri içinde en iyi açılışı yapan dizi de oldu. Büyük ilgi gören diziyi beğenenler arasında Birce Akalay da yerini aldı. Oyuncu sosyal medya hesabından diziye dair paylaşımda övgü dolu ifadeler kullandı. Akalay “İzledikçe tüm sektörümüz için mutlu oldum. İyi ki bu koskoca ekip bir araya gelmiş ve bu işi yaratmış. A’dan Z’ye tüm ekibi ve oyuncu arkadaşlarımı yürekten tebrik ederim ve iyi ki Melisa Sözen…” dedi. 

Perihan Mağden’in aynı adlı romanından uyarlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?, 24 Mart’ta izleyiciyle buluştu ve ilk 3 günlük performansıyla 19.410.000 saat izlendi. Böylece Dili İngilizce Olmayan Diziler bölümünde 3. sıradan giriş yaptı. Ayrıca 33 ülkede Top 10’e girdi. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? ilk üç günlük izlenmeye göre Netflix’in yerli dizileri içinde en iyi lansmanı yapan dizi de oldu.

Büyük ilgi gören diziyi beğenenler arasında Birce Akalay da yerini aldı. Oyuncu sosyal medya hesabından diziye dair paylaşımda övgü dolu ifadeler kullandı. Akalay “İzledikçe tüm sektörümüz için mutlu oldum. İyi ki bu koskoca ekip bir araya geldi ve bu işi yaratmış. A’dan Z’ye tüm ekibi ve oyuncu ailesini yürekten tebrik ederim ve iyi ki Melisa Sözen…” dedi.

Perihan Magdenin ayni adli romanindan uyarlanan Biz Kimden Kaciyorduk Anne 24

Yorum yapın