Patlat Kazan yarışmasının sunucusu Cemal Can Canseven kimdir? Patlat Kazan ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor?

Patlat Kazan yarışmasının sunucusu Cemal Can Canseven kimdir? Patlat Kazan ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? yaklaşıyor. Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, “Patlat Kazan” isimli yarışmanın sunucusu oldu. Patlat Kazan yarışmasının sunucusu Cemal Can Canseven kimdir? Patlat Kazan ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? merak ediliyor. Patlat Kazan yarışmasının sunucusu Cemal Can Canseven kimdir? Patlat Kazan ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor? Detaylar haberimizdedir…

Instagram hesabından yarışmasının tanıtım videolarını paylaşan Cemal Can Canseven, “Oh be artık geride kalıyor. Bu yaz birlikte hem eğleniyoruz hem kazanıyoruz. Patlat Kazan, çok yakında Star TV’de başlıyor. Hazır olun, kavuşuyoruz” ifadesini kullandı. Ünlü ismin paylaşımına Burcu Özberk, Yasemin Sakallıoğlu, Selin Ciğerci, Atakan Arslan, Elçin Afacan ve Fırat Albayram gibi isimlerden destek yorumu geldi.

Patlat Kazan yarışmasının sunucusu Cemal Can Canseven kimdir?  Patlat Kazan ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor?

Cemal Can Canseven (d. 25 Mayıs 1995, İzmir), Türk DJ, şarkıcı, model ve oyuncu.

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995’te İzmir Foça da Rukiye ve İrfan Canseven’in oğlu olarak dünyaya geldi. Baba tarafından Selanik göçmeni, anne tarafından ise Rizelidir. Cemal isminin dedesinden alan Canseven, Can ismi ise koyu Fenerbahçeli ve Can Bartu meraklıları olan babası İrfan Canseven’in yaratılmasıyla eski milli futbolcu, sinyor lakaplı Can Bartu’dan almıştır.

Eğitim evi İzmir’de, Mavişehir İlkokulunda başlayan Canseven, 10 ortamı 14 yaşına kadar Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Foça Altyapı futbol okulunda 10 yaşında 14 yaşına kadar kaptanlık ve kalecilik yaptı.

Kariyeri

Liseyi bitiren Canseven, 2013 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümü kazanarak İstanbul’a geldi. Bir yandan okurken bir yandan da modellik yapan Canseven, arkadaşının tavsiyesiyle de İstanbul DJ Academy’e kayıt sertifikasını almış ve DJ’lik kariyerine başlamıştır.

Televizyona ilk adımını ise Cappy ve Cornetto reklamıyla atanan Cemal Can 2020 yılında Survivor Türkiye yarışmasına katılarak devam etti. Yarışmada insanlar kendini sevdirmiş, yarışma sonunda ise bunu şampiyonlukla taçlandırmıştır. Yarışma sırasında hızla yükselen takipçi sayısıyla da bunu sürdürdü.

Yarışmadan sonra birçok teklif alan Canseven, ilk dergi çekimini InStyle Men Türkiye Ekim’i kapsamlı bir kapak konusu olarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra Base İstanbul ve dünyaca ünlü Ricky Martin ve İtalyan grup Måneskin’in de daha önce yer aldığı Cap 74024 dergisiyle devam etti.

Amerika’ya tatil için giden Cemal Can Canseven dünyaca ünlü marka Valentino’nun kendisine attığı DM ile markayla anlaşma yapmıştır. Valentino ile ilk işi çanta tanıtımıyla yapan Canseven, devamında marka ürünleriyle makaraları çekmiştir. Ekim 2021 ve 2022’de Valentino’nun Paris Moda Haftası’ndaki defilesine, 2022’de Valentino Beauty markasının parfüm tanıtımı için Roma’ya davet edilmiştir. Markayla yaptığı işbirlikleri aralarında en çok ses veren ise Lady Gaga’nın da yüzü olduğu Voce Viva parfümüne çektiği makaralar olmuştur.

Modellik ve etkileyicilik kariyeri bir yana oyunculuk kariyeri de 2021’de dijital platform Exxen’in ilk dizilerinden olan, başrolünü Aleyna Tilki ile geçmiş gençlik ve müzikal dizi İşte Bu Benim Masalım ile başladı.

Dizi çekimlerinden önce şarkıcılık çıkışı için hazırlıklara başlayan Cemal Can Canseven, ilk adımı Meltem Taşkıran’dan şan eğitimi alarak atmıştır. Müzik tarzı olarak kendini pop müziğe yakın hisseden Canseven, klibini Gülşen Aybaba’nın çektiği, söz ve bestesi Sinan Akçıl’a ait olan, aranjesini Mustafa Ceceli’nin, yapımcılığını da Samsun Demir’in yaptığı “Kahraman” isimli teklisini 25 Mart 2021’de yayınlandı.

Kahraman şarkı Apple Music Top 100’de 12. sırada, Zirvedekiler: Türkçe Pop listelerinde 4. sırada, içinde Global isimlerin de bulunduğu Bugün’ün hitleri listesinde 21. sırada yer almıştır. Fizy en çok şarkı listelerinde zirvede yer almış, iTunes üzerinden tüm türlerde 2, Pop müzikte 1.sıraya oturmuştur. Şarkının klibi ise 24 geçirdiği 1,4 M izlenerek başka bir yola imza atmıştır. Youtube Worldwide listelerinde en çok izlenen klipler sıralamasında da 28.sıraya kadar gelmiştir.

Patlat Kazan yarışmasının sunucusu Cemal Can Canseven kimdir?  Patlat Kazan ne zaman, hangi kanalda yayınlanıyor?

Canseven’in eğlenceli sunumuyla gösterecek gelecek ola yarışmada 22 görevli 500 bin TL’nin sahibi olmak için kıyaslamaya mücadele edecek. “Patlat Kazan” bayramdan sonra Star TV’de yayınlanacak. Haftada 2 gün sürecek yarışmanın günü ise henüz belli değil.

Patlat Kazan bayram sonrası Star TV söyleşisi yayınlanacak. Haftada 2 gün sürecek yarışmanın günü ise henüz açıklanmadı.

YouTube video

Cemal Can Canseven Star Tv Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın