Pascal Nouma İstanbul’da

*”survivor Ünlüler ve Gönüllüler” yarışmasında Nihat Doğan ile kavga eden ve güvenlik yarışmasından diskalifiye edilen Pascal Nouma Türkiye’ye döndü. *Nouma’yı elde edenler arasında Nihat Doğan hayranları da bulundu. Hayranlakrı, Nihat Doğan için “Nihat’a uzanan eller kırılsın” yazılı pankart açtı.

İberia Havayolları’na uçakla Madrid aktarmalı İstanbul’a gelen Pascal Nouma’yı Atatürk Havalimanı’nda Beşiktaş taraftarları karşıladı. Kavga ettiği Nihat Doğan’ın taraftarları da Doğan için sevgi tezahüratlarında bulunurken, iki grup arasında olay çıkmaması için polis önlemi aldı.

AÇIKLAMA ACUN ILICALI GELDİKTEN SONRA

Kavga ile ilgili soruları yanıtsız bırakan Pascal Nouma, Türkiye’yi ve arkadaşlarını çok özlediğini söyledi. Kavga ile ilgili olarak yapılması gereken açıklama için yapımcı Acun Ilıcalı’yı bekleyeceklerini söyleyen Pascal Nouma’nın menajeri Murat Doker, “Maçlarda eskiden ‘Her şey sahada olup sahada bitti’ sürmek. Bu sefer de yarışmada oldu yarışmada bitti. Acunu bekliyoruz. Acun gelecek toplu bir Açıklama yapılacak.Sonraları arkadaşlardı,ağır şartlar altında yarışma altında gerçekleşti.Pascal bir yerde patladı bundan sonra Pascal için Survivor bitti.Oradaki takım arkadaşları devam ediyor.Şansları bol olsun ama Pascal için bir sonraki maçta futbol okulu,köşe yazarlığı devam edecek” dedi. Nouma, gazetecilerin “Kavga ettiğin için pişman oluyorlar” diyerek yanıtsız bırakırken, menajer Murat Doker, “Sözleşmemiz nedeniyle fazla konuşamıyoruz. Acun’u bekliyoruz” dedi.

NİHAT DOĞAN HAYRANI PANKARTİ TERS TUTUNCA

Atatürk Havalimanı’na Pascal Nouma taraftarlarının yanı sıra Nihat Doğan’ın taraftarları da geldi. Pankartlarıyla Nihat Doğan’a sevgi gösterisinde bulanan hayranlar, “Nihat’a uzanan eller kırılsın” yazılı pankart açtı. Bir müşteri ise, kenisini elektronik basın mensuplarına pankartıyla Nihat Doğan’ı yöneten slıoganlar attı ama pankartı ters tutması ilginç bir görüntü oluşturdu. Pankartı ters koleksiyonunu farkeden Nihat Doğan gözlemcileri hemen kameralardan uzaklaştı. Pascal Nouma da, Atatürk Havalimanı’ndan sinema oyuncusu Itır Esen ile birlikte ayrıldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Magazin

Magazin Haberleri

Yorum yapın