“Parasız adam, gereksiz adam” diyen Gizem Tuncer’den yeni çıkış: Baba parası yiyen adamla evlenmem

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in 30 kızıyla ilgili Tuncer, verdiği bir röportajdaki “Parasız adam gereksiz adamdır. dergi gündemine bomba gibi düştü. Günlerdir ilgi odağında olan Tuncer, ilgi duyduğunu düşündüklerini anlattı.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfaya konuk olan olan kişiler hakkında bilgi söylediğini söylüyor: Yorumlar için bir demiyorum, isteğini talep ediyor. Röportajın hepsini okuduğunuz zaman anlamayacağınız bir şey yok. Bana ‘Kendi parasını kazanmayan bir erkeğe aşık olur musun?’ ben de olmam, bakamam dedim. Parasız adam gereksiz adam diye onun üzerine söylendi. Parasız kim olacak, parasız hayat mı? Çalışacaksın, çabalayacaksın. Ben dada doğrup sırtını kocasına yaslamasını çok yanlış buluyor. Evde çocuğuu büyütmesi başka bir şey ama evde hayatın sırtını dayayarak geçmez bence. Bana doğru değil. “

“Herkesi herkes, öyle bir dünyada yaşamıyoruz. Ben iş bulamayanlar için bir şey diyemiyorum. Ama yiyen adam gereksiz. Bunu bir şekilde yetiştirmek öyleum. Belli bir yaşa gelen tabi ki de aday. Davul bile dengi dengi. yürümüyor. Örnek olarak da benim ablam. Cebinde parası olmayan adamla olmuyor.”

'Parasız adam, gereksiz adam' diyen Gizem Tuncer'den yeni çıkış: Baba parası yiyen adamla evlenmem

“40 yaşında bir adam böyle Twitch’te oyun oynuyor. Evlilik yürümez. Kendi kendine uygun insanla evlilikli. Bir insanla onun anlamla yaşayacaksın.

Ecem Altan

Mahmut Tuncer, Gizem Tuncer, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın