Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni gerçekleşti. Kanal D’nini iddialı dizisi Yargı, Pantene Altın Kelebek sahnesinden 5 ödülle ayrıldı.   En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Kaan Urgancıoğlu yaptığı açıklamada “Annem bana teşekkür edersen çok iyi olur dedi. Bütün aileme anneme, kuzenlerime teşekkür ediyorum. Babam erken yaşta aramızdan ayrıldı. Dedem keza öyle beni küçük yaşta gördüğünde bu çocuk artist olur demiş. Uzun zamandır artistlik yapıyorum ama o bunu göremedi. Bu ödülü yargı sisteminde çalışan, yargı mensubu tüm Ilgaz Kaya’lar için alıyorum.” dedi.

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni gerçekleşti. Kanal D’nin iddialı dizisi Yargı, Pantene Altın Kelebek sahnesinden 5 ödülle ayrıldı.

En İyi Erkek Oyuncu ödülü alan Kaan Urgancıoğlu Yaptığı “Annem bana teşekkür edecekler çok iyi olur dedi. Bütün aileme anneme, kuzenlerime teşekkür ediyorum. Babam erken yaşta aramızdan ayrıldı. Dedem keza öyle beni küçük yaşta gördüğünde bu çocuk sanatçı olur demiş. Uzun süreler boyunca artistlik yapıyor ama o bunu göremedi. yargı personeli çalışan, yargı mensubu tüm Ilgaz Kaya’lar için gidiyorum.” dedi.

Yorum yapın