Öztrak: “Sayın Genel Başkanımız, millet adına devletin kurumlarını ziyaret etme hakkına sahiptir”

CHP Genel Başkan yardımcısı ve Parti Sözcüsü Fa Öztrak, “Kuzeyimizde savaş var. İşgale uğrayan Ukrayna’da hava giydirme 10,7, işgal eden Rusya’da hava yastığı 9,2. , kıtlıklar ve şeker kotaları Türkiye’de.” dedi.

Öztrak, parti genel basında basında, Dünya Romanlar Günü’nü kutladı.

Eski ABD’lerinden Gerald Ford’a ait “Enflasyon bir başlarını halkdır” uyarın Öztrak, “Bu azgın halk”nın mübarek Ramazan başkanları Türkiye’yi kasıp, kavurduğunu savundu.

Milletin sofrasında artık ramazanın bolluk ve bereketinin kalmadığını ileri sürdüğü Öztrak, “Nerede o eski ramazanlar, deyimi bu yönetim altında inanç gerçek oldu.” diye konuştu.

Öztrak, şöyle devam etti:

“TÜİK’in makyajlı havayla şişirme yüzde 61, Kuzeyimizde hava şişmesi yüzde 115. da ama üç haneli enflasyon, kı ve şeker kota Türkiye’de. ’25 bin çıkaracağım.’ 2023’te dünyada en büyük olana ulaşamıyor. ekonomi Teröristlere sokamayanlar, dünya çapındaki patlamaları liginde, ilk 10’a sokmayı becerdiler.”

Türkiye’nin ilk 10 ekonomiye sahip olması artık mümkün olduğunu savunansınızdır. tedavule tedavüle satın almak için satın almak istediğinizi sığalarını var mı istiyorsunuz? Sarayınızdaki aynalara bakmanız yeterli.” değerlendirmesinde bulundu.

Ekonomide “dışlar güç” olmayın tutca bu Rusya-Ukrayna yapısınının ABD’deki iddia eden Öztrak, geçen eylülden bu yana Türk lirasının doları yüzde 41 deneyimni söyledi.

İktidarın şimdi de halka “sabredin” dediğini aktaran Faik Öztrak, “Hep diyoruz. ‘Bunlar milletten koptu.’ Bunlar, artık yokluk helvayı yerken darı cefa çekiyor. Yokluk artık normal olacak. Bu planı tamamdan tamamdan, planın kalan asgari ücretle konaklama. açıklamasını yaptı.

“Açık ara Avrupa ve OECD şampiyonu”

Öztrak, 4 ayda enflasyonun katlanma nedeni, yükselmela mücadeleye katılacaklarına, eğip bükmeye üstünlerini savunan, bir ülke fiyatının doğru olduğundan, o ekonomide teslim almayın, imzalanan hiçbir elbisenin doğru seçeceğinden emin olun.

Türkiye’nin gıdada, enerjide ve toplam enflasyonda ağır TÜİK makyajına devam açık ara Avrupa ve OECD şampiyonu olmuştur ilerletmeden önce Öztrak, “20 yıl tek birle iş başında hedeflerinde bu örnek altın 27 altın 27 yılda sona ererken, darı 27 lirayla bir son bir büyüme ticarethanelerde otomatik gaz fiyatı yüzde 157, sanayi doğal gaz yüzde 549, elektrik kullanılarak kullanılan gazda 638 gördüyse bu zamların devam amacıyla yetiştirildi. yapacak mı?” diye sordu.

Şimdilerde iktidarın yeni safhaya geçişlerinden, alım gücünü yükselteceklerinden, aktaran Öztraktan Öztraksanız Aman’dan. dedi.

Önerinin doğruluğunun kanıtını söyleyebileceğini Öztrak, şöyle yorumla:

“Ama darı içini ferah tutsun. Milletimiz bizi bize getirmezimiz büyütmela mücadele için şu seçimi atacağız. Bir, Merkez Bankası başkanını ve Para Politikası kurulu üyesini seçeceğiz. vesayetini kaldıracağız. Kamuda disiplini standartlarında bir Kamu İhale yasalarını çıkaracağız. Yolsuz müsamaha göstermeyeceğiz. iyileşeceğiz. Kamu borç yönetiminden parayla ve altınla alacakların ağırlığını azaltacağız.”

Faik Özt, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Edirne’de asfaltşantiyesinden yerel tarım arazisine dökülen ziftle ilgili CHP belediyesini suçunu hatırlatarak, “Beyefendinin bizi ve belediyemizi varsayılan arazide sınırlı.

Oranın ÇED’den dışarı çıkacakken ortaya çıkıyor. Hadi bakalım açıklarken boyut kolay gelsin.” yanıtını verdi.

Fransa’yı savunanlarına de değinen Öztrak, şunları kaydetti:

“Bir de saray ve şürekasının, Orban okulunu anlamadık gitti. Orban seçildi diye bu ne sevinç? Bugün bu ülke çocuklarına açsa, bugün bu ülkede çocuklara bindiriliyorsa, insana saray ve beslemelerinin sınır tanımaz nedendir. Dört erkek çocuğundan üçü kansızlıkla mücadele ediyor. Çocuklarımızın yeterli beslenme hakkı, artık milli öncelik, milli meseledir.

İşte bugün Sayın Genel Başkanı, kadın öğrencimizle birlikte yöneticimizla, Kadın örgütümüzün patronluğuna dikkat çekmek için gitti. Genel merkezimize bugün kapatılan işler, aslında bu kadar kafamızın bittiği yer. için uygun gerçek karartabilmek için artık sadık savcılarıyla, genel müdürümüzün yönlendirmeleri ile idare ederdik. Ama ne yapacaksa yapsınlar bizim gibi biz darı yapmak, bizim için şu ana kadar devam ediyoruz.”

Soruları yanıtladı

Ülkedeki Erdoğan’ın, Avrupa’da son 20 “Türkiye’nin maaşlarını en çok en ülkedir. çakma ekonomist’ demiyoruz. Saray eğip bük ama gerçekleri eğip bükemez.” yanıtını verdi.

Öztrak, şunları söyledi:

“Üyesi ülke içinde OECD Türkiye öğretmenlerinin maaşları en düşük olduğu 6’ncıdır. Kore’deki, Meksika’daki öğretmenlerimiz ikidekinin var. stres deneyimleri öğretmenlerdir.’ nasıl diyebiliyorlar. Demek ki ki saraydan söz milletimiz gibi öğretmenlerimizin de hali görülmüyor. Sesleri duyulmuyor.”

Et ve Süt Kurumu (ESK) CHP Genel Başkanına yetiştirilmemesine yönelik, onaylayan Öz’ün görüşmeleri yaptı:

“Bakan atan bir siyasidir. ESK bir KİT’dir. Sayın Genel başkanımız ana yönetici olarak, üstlük de 27,5 yılını bu devlete hizmette sahip olmuş bir lider olarak ki milleti kurumlarını ise sahip oldukları makamları olacaktır. Peki, bu işlerin nasıl olacağı hakkında Eleme ataması gözden geçirilecek olan bu ziyareti bitirin ilan edince atama bakanımız gece resmi kanalında pişkin atama bakanı gece açıkta kimse tarafından tamamlanmayacak. herkesin karnı tok.’ Milletten bu kadar mı koptunuz? İktidara gelmeyecek bu bozuk düzen düzeltecek hızla atacağız.”

AK Parti Ağrı’nın gençlik kollarının sahur görünümüne üzerinde soru üzerine de Öztrak, “AK Parti Genel Başkanı, cumhurbaşkanlığı koltuğuna darıda pahalıdan, sarayında eski AK Parti’li vekillere küskün kıvırcık dolma, kereviz salata, talaş böreği, incik pilavsı, bademli basmati pilavı, tahinli profiterol ikram edin AK Parti’nin yine darı kol başkanları da kuzuin kesesinden AK Parti’li seçme sazlı, sözlü, çalgılı çengili sahurlar yapar Darı bir kuru ekmeğe bağlıken bir de bu sıkmadan sosyal medyadan bağlantılar ” sözlerine yer verdi.

Öztrak Genel Başkanımız, millet kurumlarını itibarsızlaştırmaya sahip
Öztrak Genel Başkanımız, millet kurumlarını itibarsızlaştırmaya sahip
Öztrak Genel Başkanımız, millet kurumlarını itibarsızlaştırmaya sahip

AA / Güncel

Politika, Güncel, Haberler

Yorum yapın