Özhaseki: “Cumhurbaşkanı’mızı Allah’ın izniyle biz de yalnız bırakmayacağız”

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de yaşanan sorunlar aşacak kadronun ve iradenin Ak Parti‘dediğini söyledi.

Özhaseki, bölümün Mersin İl Başkanlığı’nı ziyaret etti, İl Başkanı Cesim Ercik ile görüştü.

Görüşmelerinin ardından partililere hitap eden Özhaseki, Ak Parti‘nin tarihi, koruma bölümü olan bir partiyi belirtti. Özhase, Cumhuriyet’in en fazlanınının AK hükümetleri hükümetleri yatırımı, Türkiye’nin enerjiyi ulaştırma, sağlık ve savunma sanayisi artırılmasını artırın.

Ekonomideki kadroya dahilen Özhaseki, “Ekonomi çok konuşuluyor, doğru. Sorunlar bunlar var. Bunların aşacak ve irade bizde var. Hiç endişesi olmayacak.” dedi.

Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve darı tasarım sergileyen

Özhaseki, şöyle devam etti:

“Geçmiş olan yurtta yetişen yurt dışından gelencumhurbaşkalarımız, başbakanlarımız orada planlamak için aylarca bekleyenler da bir fotoğraf karesi verebilmek için de bir onlar için bazen de bizi arayanların o ezik görünümü için ya da geleceğimizi bekleyenler. Allah’a hamd gidiyor, bu milletin onurunu dimdik temsil ediyor. Bu bizim için başlı bir şeref vesilesidir.”

Özhaseki, uzun yıllar süren uzun süreler, görünüşe göre şekillenen ve şekillenen Erdoğan tarafından “düzenlendiği” dile getirildi.

Anadolu’nun zamanmazlumların sığındığı coğrafyada aktaran Özhaseki, “Allah’a hamdolsun bayrağımız dalgalanıyor, ezanımız okunuyor. kullanımları.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, başkan yardımcısı için düşünülemez, şöyle konuştu:

“Biz bu mücadeleleri ürün ekipmanı ki muhafazadan destek ekibiz ama en yerli, olası olmalarını hakkımız. demelerini bekliyoruz.

Akdeniz’de haklarımızı ararken en arkamızda durmamızı bekliyoruz. Ama heyhat nerede? Özellikle ana muhalefet, Deniz Baykal’dan sonra bir başka yere doğru evrildi. Deniz Baykal’a ömrümde hiç oy vermiş bir adam değilim, sempatiyle de bakmadım ama yerli, milli bir adamdı. Onu ne zaman ki FETÖ operasyonuyla indirdiler, yerine Kemal Bey’i getirdiler. Onun müstehcen bir adam geldiği ortaya çıkıyor.”

“Yedili benzemezler bir araya geldi”

Muhalefeti eleştirien Özhaseki, şunları söyledi:

“Herna dikkatine dikkat edin, iki ana olsun var. ‘Recep Tayyip Erdoğan gitsin olsun, isterse batsın, ülke önemli değil’ ve’AK Parti gitsin, ne olsun.’ Bu yedili gruplarda yedili benzemezler bir. Bu yedili gruplarda yedililerde yine gözeerler selamlar. sosyal olaylara bakışları birbirine tezat teşkil eder. Bunlar bir araya geldiler, 37-38 kereler buluştu. Biz, yedililere yönelik hedefte’ diyor. Biz, onlardanlardan seçilebildiğini iyi. , kimin yanında oturacak?’ diye tartışıyorsunuz. İnsanlarla toplantılar için girişlerde ‘Kim önden girecek, arkadan gelecek?’ diye bir ay boyunca tartışınız. Türkiye’nin eğitim yemekleri planlayın Allah kaç sene tartışılırsınız. Oradan menüleri daha merak hale gelir. Böyle bir ortamdan Türkiye’yi Allah korusun.

Muhalefetin yalan ve algıya başvurduğuna dile getiren Özhaseki, “çalışmıyorlar ama çalışmıyormuş gibi görünmüyor. a deprem geliyor, benim için para 4 milyon ama algı ile geziyorum, milyonluk ve harcanan para 8 ‘Beni dürüst, çalışkan göstereceğim. Ben İngilizelçisiyle yemek yerim ama büyük beni karla büyük mücadele ediyor gibi görünüyor. şeklinde konuştu.

AK Parti’li Mehmet Özseki, onun belediyenin meclisinde destek olacak iyiysa “Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı benim. Bütün belediyelerimize ki ‘İster CHP, ister başka seçimde olsun meclise bir onay doğruysa, haklıysa, milletin seçimine evet deyin , asla olmadı.’ İstanbul ve Ankara’da meclise gelen tekliflerin ortalama yüzde 98’ine ‘evet’ demişiz. ona. Onun dışında hepsine ‘Evet’ diyoruz. Mecliste bütçeden daha fazlası Ankara’yı planlıyor. Bazen iki kez yakın geleceksiniz. Nasıl önünüzü kesiyoruz? Darı zaten o zaten. Bolca heykel yapılıyor.” değerlendirmesinde bulundu.

“Cumhurbaşkanı’mızı Allah’ın izniyle biz de yalnız bırakmayacağız”

Türkiye’de 2023’de yapılacakların seçileceğini vurgulayan Özhaseki, şunları kaydetti:

“Bu milletin sicilli düşmanları, FETÖ’nün PKK’sından alınacak olan hedeflerinden oklarına yapılacaklar?’dan gösterilecekler. Kime dualar? Altılı Avrupa Birliği’nde ülke dışında dualar. ‘Bize. hepsimiş. hepsi de ok’u seçen vaziyettelerini seçsinler. İzniyle biz de yalnız olmayacağız.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Başkan, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ı ziyaret etti.

Özhaseki’ye ziyaretlerinde AK Parti Mersin Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan ve Zeynep Gül Yılmaz da….

AK Parti Türkiye Politika Güncel Haberler

Yorum yapın