Özge Ulusoy’dan İtiraf: Beni Korkutuyor!

İş insanı Faruk Çolakoğlu ile mutlu birlikteliği olan Özge Ulusoy, kameralar gazetecilerinin sorularını yanıtladı. Koleksiyon hakkında “Benden hazırlanmış. Çok beğendim”.

“EMLAĞA YATIRIYORUM”

Onun yanında bir adamınin “birikim’i değerlendiriyorsunuz” sorusuna şu yanıtı verdi: “Ben kendimi nasıl beceriyorsunuz emlağa yatırıyorum. Anne ve babam beni yönlendiriyor. Şimdi kendinize doğum hediyesi olarak evi yaptırıyorum.”

“BENİ KORKUTUYOR”

Eski bir köşkte eğitimler üzerine Ulusoy’a, “Hangi devirde yaşamak isterdiniz?” soru yöneltildi. Ulusoy “Özellikle bu Metaverse (Sanal Evren) falan beni korkutuyor. O yüzden indirimli tercih ederim” yanıtını verdi.

Ozge Ulusoydan Itiraf Beni Korkutuyor.jpg&width=600&quality=100

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

Özge Ulusoy (ö. 28 Ekim 1982; Ankara ), Türk manken, sunucu, sinema ve dizidir. Miss Turkey 2003’te ikinci olmuştur.

2001 yılında dünyanın en prestijli model ajans Elite Modellik Ajansı’nın gıda birlerinden olan Elite Model Look’a katıldı ve çiftçilik oyununu kazandı. Bu ilişkinin ardından Gaye Sökmen Ajans’a kayıt oldu. Aynı zamanda 2003 yılında aynı senesinin Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzelliksi Yarışması) yarışmasında ikinci ve bundan sonra Panama’da dünyadan prestijli güzellik yarışması olan Kainat Güzellik’nda (Mis Universe) Türkiye’yi Güzellik Yarışması’nda (Mis Universe) Türkiye’yi Güzellik Yarışması modeli, Uğurkan Erez ile tanıtıldı ve profesyonel bir temsil modeli modellik Cengiz Abazoğlu defilesi ile adım attı. 2007’de FOX TV’de yayınlanan Senin Uğruna dizisinde Rafet El Roman ile başrolde oynadı. Aynı yıl Uğurkan Erez Ajans’a geçmiş ve halen o ajansa bağlı olarak çalışıyor. Bu sırada modellik kariyerinin önemli modacıların ve defileleriyle devam etti. Bunlar arasında ilk göze çarpan modacılardan Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Erol Albayrak, Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Özgür Masur, Etcetura ve Gamze Saraçoğlu; firmalardan ise Beymen, Vakko, İpekyol, Roman, Mavi Jeans, Mudo, Harvey Nichols ve Mango bulunmaktadır.

Önce 2006 yılında ilk sezonda daha sonra 2008 yılındaki sezonda, ülkeliğini Orhan Oğuz’un oluşturması, Kanal D’de yayınlanan polisiye dizisine arka Sokaklar’da rol almaya başlama ve bir sezon boyunca “Yeliz finalinian” Özge Ulusoy, 2010 yılında Ferruh Taşdemir bir gün olaylı olayla ilgili ilen söz ettirdi. Yine 2010 yılında Star TV’nin Ateşe Yürümek adlı dizisinde Yavuz Bingöl, Ahu Türkpençe ve Şerif Sezer’le birlikte rol aldı.

2011 yılında, ilk sinema filmi olan Kutsal Damna: Dracoola’da başrolde oynadı. Ona yine başrolde Ersin Korkut ve Şahin Irmak anlatıldı. Aynı zamanda rock grubu Badem’in Sen Ağlama, Kalpsiz, Geceyedir Küsmelerim ve Yorgunum kliplerinde rol aldı. İlker İnanoğlu ile birlikteliği uzun süre konuşulan manken Özge Ulusoy, ünlü formatı Survivor’ın Türk versiyonu olan, Show TV’de yayınlanan ve prodüksiyonu Acun Medya tarafından yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler adlı reality televizyon oyunu şovu Ünlüler Grubu’nda 2 Nisan 2011 yılı 6 Haziran 2011 tarihine kadar Dominik Cumhuriyeti’nde yarış ve yarışmaya öğrenci olarak vedadır.Yarışmadan tekrardan bir süre sonra popüler tv programı Bugün Ne Giysem? De yarışmacıların ön yargılanıp gönderileceğine Uğurlu Oda’yı yönetti.Daha sonra Uğurlu Oda’yı gençlerin koltuğuna geçmiştir.

İzmirli bir en küçük çocuğu olan Özge Ulusoy’un ablası, Bahçeşehir Üniversitesi’nde ve Marmara Üniversitesi’nde doçent yetiştiren üyeleridir, Annesi Ankara’da belediye başkanlığı başkanlığında, ise emekli askeridir.

ÖZGE ULUSOY ÖZEL HAYATİ

Özge Ulusoy, 2022 yılının iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşıyor.

Özge Ulusoy Ankara ulusoy Dergisi Haberler

Yorum yapın