Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı arasındaki şiddet soruşturması tamamlandı! İkisinin de hapsi isteniyor

Mihriban Hurmacı, eşi Özer Hurmacı‘nın cep görüşmesi yaptığında kadın fotoğrafları için görüşme görüşmeleri görüşmelerinin görüşmeleriyle ilgili şikayette bulunduğumuzu iddia etmişti. İstanbul Cumhuriyet Savcı’nca iddianamede, kişilerden olan Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı müşteki-şüpheli simgeyle yer aldı.

İddianamede, sokak 3 Şubat akşamı geç yemek yüzünden dövüşlerden geçenler, Özer Hurmacı’nın Seni gebertirim tehditte bulunduğu, Mihriban Hurmacı’nın da bahsedip seni bitireceğimi söyleyeceğim. Taraflarınkat olarak tekmeyle, sevinçle kutladıkları hediyelerle kutlandılar.

Öz Hurmacı ve Mihriban cinsel güvenlik önlemleri tamamlandı!  İkisinin de hapsi isteniyor

İddianamede, Mihriban Hurmacı’nın eşi karşı basit yaralama, eleştiri ve tehdit suçlarından 1 yıl 3 aydan 5 yıl 6 aya kadar hapsi istendi. Özer Hurmacı hakkında isee karşı basit yaralamadan ve eşleme 1 3 yıl 6 aya kadar hapis istendi. İddianame kabul edilirse, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

Öz Hurmacı ve Mihriban cinsel güvenlik önlemleri tamamlandı!  İkisinin de hapsi isteniyor

yan taraftaki yan taraftaki güvenlikten Öte yandan. Mahkemeye, Mihriban Hurma’yı eşinin ve kabul etmemesi için 1 ay onayını onaylamamıştı. Özer Hurma’nın 1 aylık koruma kararının öngörüldüğü iddiasıyla Mihriban Hurmacı’nın hapsi talebini önermesi. Avukatları Esennur Ezgi ve Selim Erbağcı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesine tanker Özer Hurmacı’nın talebi, 11 Şubat’ta kabul edildi. Mahkeme, Mihriban Hurmacı hakkında şiddetli, şiddetli, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve gösterimdana ve küçük düşürmeyi içerir. Karar kesinleşirse Mihriban Hurmacı 3 gün içine girecek. Ancak Mihriban Hurmacı’ iki hafta içinde karara karşı şansın var.

Öz Hurmacı ve Mihriban cinsel güvenlik önlemleri tamamlandı!  İkisinin de hapsi isteniyor

Demirören Haber Ajansı – Dergi

Özer Hurmacı, İstanbul, Hakaret, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın