Özel hayatıyla gündemden düşmeyen oyuncu Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı dizinin sezon finali yapmasıyla tatil sezonunu açtı. Tatilden bol bol paylaşım yapan Özdemir son olarak havuz başında çekilen pozlarını peş peşe paylaştı. Beyaz, süper mini ve dekolteli elbisesiyle dikkat çeken Özdemir’e, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Ünlü ismin gündem olan karelerinin ardından, şıklığının bedeli de ortaya çıktı. ‘Fenomenler Ne Giymiş?’ adlı Instagram sayfasının haberine göre; Demet Özdemir’in ünlü bir tasarımcıya ait elbisesinin fiyatı 42 bin 701 TL.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen oyuncu Demet Özdemirbaşrolünde yer aldığı dizinin sezon finali karşılaşmasıyla tatil sezonunu açtı.

Tatilden bol bol paylaşım yapan Özdemir son olarak havuzun başındaki pozlarını peş peşe paylaştı. Beyaz, süper mini ve dekolteli elbisesiyle dikkat çeken Özdemir’e, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ozel hayatiyla gundemden dusmeyen oyuncu Demet Ozdemir basrolunde yer aldigi

Ünlü ismin gündem olan karelerinin ardından, şıklığının bedeli de ortaya çıktı. ‘Fenomenler Ne Giymiş?’ adlı Instagram sayfasının haberine göre; Demet Özdemir’in ünlü bir tasarımcıya ait elbisesinin fiyatı 42 bin 701 TL.

Yorum yapın