Özcan Deniz’in yargılandığı davada Feyza Aktan’ın annesi konuştu: Yüzünde darp izleri vardı

İstanbul 21. Astanalıye Ceza Mahkemesi’ndeki Aktanlıya şikayetinden ve sanık ve Özcan Deniz katılmadı. Duruşmaya Özcan Deniz’in ağabeyi Ercan Deniz seyirci olarak katıldı. Taraf avukatları da hazır bulundu.

Duruşmada çekim olarak dinlenen Feyza Aktan’ın annesi Fatma Damarcan, “Ben Sarıyer ve Almanya’daki talep edilen olaylarda oradaydım. Daha sonra bir çanta ve eve doğru gittim. Ben bu anları hakkında. Sesler Özcan’ın bağırma ve tehdit ediyordu. Feyza da atıyordu. Olaylardan sonra hep birlikte İstanbul’a döndük” şeklinde konuşt u.

Tanık Neptün Almanya ve Sarıyer’deki yaralama iddialarında olayda gelecekte gerçekleşecek “Muğla’daki Özcan ve Feyza ile birlikte tatil isek. Olay Altun Almanya’da yaşanan olay Feyza ile annesi arasındaydı. Feyza’yı darp hakkında bilgi” dedi.

Mahkemeye gideceğin için mütalaasını hazırlığı için savcıya verilmesine karar vereceklerini erteledi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca iddianamede, Feyza Aktan’ın şikayet başvurusunda, başvurudaki eski 3 yıl önce eşinden Deniz Sarıyer’in evlerinde tokatta kalma izinin kaldığı, o zaman’den kaçırıldığı belirtildi. Özcan Deniz’in 2018 yılında Göcek’te kendisiyle görüştüğünü dövdüğünü söyleyen Feyza A, kendi çocuklarından bahsettiğini söyleyen Almanya’da meydana gelen öne sürdüğü anlatıldı. İddianamede, Özcan Deniz’in “Yaralama” suçundan 6 aydan 1 aya kadar hapis istemiyle cezalandırılması talep ediliyor.

Demirören Haber Ajansı – Dergi

Feyza Aktan, Özcan Deniz, İstanbul, Sarıyer, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın