Özcan Deniz evlendi mi? Özcan Deniz kiminle evlendi?

Özel hayatı ile gelen Özcan Deniz evli mi ve Özcan Deniz kiminle evli merak ediliyor. Özcan Deniz evli mi? Özcan Deniz kiminle evlendi? Soruşturmaları kaldırıyorum. Özcan Deniz evli mi? Özcan Deniz kiminle evlendi? Detaylar haberimizdedir…

ÖZCAN DENİZ EVLENDİ Mİ?

2019 Büyüleri Feyza Aktan ile boşanan Özcan Deniz’in uzun süredir sevdiği aşk yaşadığı 22 yaşındaki küçük modacı sevgilisi Samar Dadgar ile evlendiği iddia edildi. Annesinin “Evlenmesini kesinlikle istemiyorum” uyarılarına aldırış etmeyen Deniz’in hafta sonu evinde sade bir törenle nikah masasına oturuyor konuşuluyor. Özcan Deniz’in annesi ise daha önce oğlunun ilişkisiyle ilgili olacağı “Oğlumun evlenmesini istemiyor. İlla nikah masasına mı oturmak lazım? Gönüller ve kalpler bir olsun. .

ÖZCAN DENİZ KİMİNLE EVLENDİ?

50 yaşındaki Özcan Deniz, uzun zamandır aşık yaşadığı 28 yaşında İranlı modacı Samar Dagdar’a eski aylarda evlilik teklifi verdi. Söylemezsem Olmaz programında yer alan haberde, geçici gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikilinin hafta sonu Zekeriyaköy’de evlerinde nikah masasına oturma iddiası vardı. Sessiz sedasız evlenen çift, evlilik haberiyle ilgili hiçbir açıklamada bulunmadı.

Özcan Deniz evli mi?  Özcan Deniz kiminle evlendi?

Özcan Deniz Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın