Oyunculuk akademisindeyken okula gelen bir haberle “Geleceğin Starı” programına katılan ve izleyenlerin beğenisini kazanarak adını kitlelere duyuran Nilsu Berfin Aktaş MAG Temmuz sayısına konuk oldu.  Heyecanlarını, hislerini ve hakkında merak edilenleri MAG okurlarıyla paylaşan güzel oyuncu, Fox’ta yayınlanacak olan “Yaz Şarkısı” dizisi hakkında da bilgi verdi. Oyunculuk serüvenine başlayış hikayesini de anlatan Aktaş “Çok küçüktüm; izlediğim filmlerden, dizilerden dolayı, niye bilmiyorum ama hep bir merakım vardı. Role girmeyi, ayna karşısında taklitler yapmayı, aileme küçük gösteriler hazırlamayı çok severdim. Okulun tiyatro kulübüne üyeydim, sahne alırdım sürekli. Çok istiyordum ama sebebini bilmiyorum. “Büyüyünce oyuncu olacağım.” derdim. “Olamazsan ne olacaksın?” derlerdi. “Olacağım,” derdim. Başka meslek düşünmedim bile ve çok şükür ki hayallerimin peşinden azimle koştum” dedi. “Göz önünde olmak biraz zor. Her hareketine, her yaptığına ekstra dikkat etmek zorundasın.” açıklamasında da bulunan Aktaş sözlerine şunları ekledi: “Ben şakalaşmayı, içimden geldiği gibi davranmayı seviyorum. Kendi çevrem bunu yanlış anlamıyor, hatta eğlenceli buluyorlar beni ama hiç tanımayanlar, ekranda veya röportajlarımdan bilenler, çok yüksek buluyor. Bazen göze batıyor, iç enerjim dışıma çok yansıyor. Sete ziyarete gelen insanları görünce “Hoş geldinizzzzz!” diye yüksek bir şekilde yanlarına gidince, önce biraz garipsiyorlar.”

Oyunculuk akademisindeyken okula gelen bir haberle “Geleceğin Starı” kitlelerine katılan ve izleyenlerin beğenisini kazanarak adını kitlelere duyuran Nilsu Berfin Aktaş MAG Temmuz misafiri oldu.

Heyecanlarını, hislerini ve hakkında merak edilenleri MAG okurlarıyla paylaşan güzel oyuncu, Fox’ta yayınlanacak olan “Yaz Şarkısı” dizisi hakkında da bilgi verdi. Oyunculuk serüvenin başlangıç ​​öyküsünü de anlatan Aktaş “Çok küçük tüm; izlediğim filmlerden,dizilerden dolayı,neden istemediğim ama hep bir merakım vardı. Rol girmeyi, ayna karşısında taklitler yapma, aileme küçük gösteriler hazırlamayı çok severdim. Okulun tiyatro evlerine üyeydim, sahneleri sürekli alırdım. Çok varlık ama nedenini bilmiyorum. “Büyüyünce oyuncu olacağız.” derdim. “Olamazsan ne olacaksin?” derlerdi. “Olacağım,” derdim. Başka bir mahalleyi düşünmedim bile ve çok şükür ki hayallerimin peşinden azimle koştum” dedi.

Oyunculuk akademisindeyken okula gelen bir haberle Gelecegin Stari programina katilan

“Göz cephesi olmak biraz zor. Onun hareketine, yaptığına ekstra dikkat etmek zorundasın.” Yapısında da bulunan Aktaş sözlerine şunları ekledi: “Ben şakalaşmayı, içimden geldiği gibi davranmayı seviyorum. Kendi çevrem bunu yanlış anlamıyor, hatta eğlenceli buluyorlar beni ama hiç tanımayanlar, ekranda veya röportajlarımdan bilenler, çok yüksek buluyor. Bazen göze çarpıyor, iç enerjim dışıma çok yansıyor. Sete ziyarete gelen insan yapısını “Hoş geldinizzzzz!” diye yüksek bir şekilde yanlarına giderken, önce biraz garipsiyorlar.”

Yorum yapın